Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 01-10-06, 15:12
Το avatar του χρήστη tsikis
tsikis Ο χρήστης tsikis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-05-2006
Περιοχή: Σαλαμίνα-Άνω Καλαμάκι
Μηνύματα: 560
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην tsikis Send a message via Skype™ to tsikis
Προεπιλογή

Όμορφα...
Οι απόψεις όλων σωστές και σεβαστές....

Ερώτηση τώρα για να μου φύγει και η απορία....


Τι να σκεφτώ όταν βλέπω χρήστη με εγγραφή εδώ και ένα χρόνο (μην πω παραπάνω και καρφώσω κάποιον!!!) ο οποίος έχει 750 μηνύματα...στην κατοχή του 2-3 ενυδρεία και ρωτάει.....

"Τι να βάλω στο τάδε ενυδρείο?"
"Τι σιλικόνη να βάλω για να κολλήσω το τζάμι?"
"Ο μονομάχος μου βγάζει μπουρμπουλήθρες"
"Toli τα φώτα σου"

και άλλα τέτοια...???

Σε τί έχει αναλλώσει 750 μηνύματα δηλαδη βρε παιδια???

Είμαι νέότατο μέλος (καρακατανεότατο) και κάνει ΜΠΑΜ πως δεν.......


Είμαι μέλος από το Μάιο και έχω 70 μηνύματα 90% σε ερωτήσεις για αυτό που με ενδιαφέρει....(καλό ποσοστό πιστεύω).

Υπάρχει χρήστης με εγγραφή Σεπτέμβριο και έχει ήδη 80-85 μηνύματα.....
Και μάλιστα δηλωμένος αρχάριος......

Που είναι όλα αυτά τα μηνύματα δηλαδή?

Εάν εμένα μου απαντήσει κάποιος με εγγραφή 1 χρόνο πρίν και 1500 μηνύματα εννοείται πως θα πράξω σύμφωνα με την άποψη του και ας είναι λάθος (αφού δεν θα γνωρίζω τη λύση).
Ασχετα εάν σε κόντρα απάντηση ο Liolios π.χ πεί πως είναι λάθος και δεν γίνεται.....

Εμμμ ετσι θα την έχω κάνει την πατάτα....

Μετά τι κάνουμε?????

Παιδιά έκοψα 6 φορές τα χέρια μου για να φτιάξω αυτό που δεν πίστευα ποτέ πως θα κατάφερνα....

Ένα ενυδρείο

Σε λίγο καιρό έχω σκοπό να φτιάξω ακόμη ένα μεγαλύτερο...

Αν είναι να σκοτώνω κάθε φορά τους κατοίκους του επειδή κάποιος βιάζεται να απαντήσει "το άκουσα, ή το διάβασα, ή, ή ,ή" μόνο και μόνο για να ξεφύγει από τους τίτλους "Member, Senior Member" κτλ τότε έτσι σίγουρα δεν θα μάθω..

Και να σας πώ και κάτι????

Επειδή είμαι νέο μέλος και αρχάριος με το τροπικό ψάρι δεν σημαίνει ότι άν χάσω ένα από αυτά δεν θα στεναχωρηθώ...

Θα σκάσω όπως έγινε με τον πρώτο μου μονομάχο πρίν λίγο καιρό....
Από μια βλακεία τον έχασα και δεν πλησίασα το ενυδρείο για 3 ημέρες από την στεναχώρια....

Έχω ενυδρείο?
Έχω και την υποχρέωση να το συντηρώ....
Έχω ψάρια?
Έχω και την υποχρέωση να τα ταίζω...
Έχω και τα 2 πιό πάνω?
Έχω την υποχρέωση να φροντίζω για την σωστή διατήρηση της ζωής με όσο μπορώ ιδανικότερες συνθήκες, και όχι να λέω "αχ ψόφησε...δεν βαριέσαι...θα πάρω άλλο...."

Δεν είναι έτσι παιδιά.....
Δική μου άποψη....

Εγώ εδώ που μένω δεν έχω κάποιον να δεί π.χ από κοντά το ενυδρείο μου και να με συμβουλέψει...(Μακάρι να υπήρχε κάποιος)
Οπότε???? Διάβασμα στο GAB...

Γι'αυτό ξαναλέω....σε όλους εσάς που δεν γνωρίζετε, δεν είστε σίγουροι, δεν το κάνατε αλλά το έκαναν, κτλ....κτλ πρίν απαντήσετε σκεφτείτε το πρώτα.....

Φιλικά για άλλη μια φορά.

Γιώργος-Σαλαμίνα

Tsikis

__________________

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01746 seconds with 11 queries