Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 28-09-06, 23:45
Το avatar του χρήστη leonm
leonm Ο χρήστης leonm δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Περιοχή: Χανιά
Μηνύματα: 814
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsikis
.
Σιγά σιγά όμως κατάλαβα πως τα πάντα θα έρθουν μόνα τους, και με την βοήθεια των πιο έμπειρων θα έπαιρνα και εγώ με την σειρά μου τον δρόμο που χάραξαν (εύχομαι δηλαδή) οι πιό έμπειροι (tolis,Lasal,Γαύρος και όλοι οι άλλοι).

Πρίν όμως φτάσω σε αυτό το επίπεδο (εάν είμαι ικανός η όχι ο χρόνος θα δείξει!!! ) στο να μπορώ δηλαδη να συμβουλέψω κάποιον φίλο ο οποίος αναζητά λύση σε όποιο πρόβλημα τον απασχολεί, σιωπηλά παρακολουθώ τα post κρατώντας σημειώσεις για μελλοντική και ιδία χρήση εάν και εφ όσον χρειαστεί.
Δεν απαντώ σε φίλους για να τους προσφέρω λύση και ας νομίζω πως την ξέρω..

Δεν φταίει σε τίποτα ο κάθε ενυδρειόφιλος να θέσει σε κίνδυνο το ενυδρείο που με κόπο (κακά τα ψέμματα) δημιούργησε από τη βιασύνη μου στο να αποκτήσω πολλά μηνύματα για να ξεφύγω (αυτό είναι αλήθεια πιστέψτε με) από τον τίτλο του "JUNIOR MEMBER,MEMBER κτλ" μόνο και μόνο για να γίνω ο "His Master Voice Of The Aquarium" ή όπως αλλιώς λέγεται αυτός που θα φτάσει τα 10.000 post σε αυτό το forum...

Με λίγα λόγια θα ήθελα να πω σε όλους εσάς που δεν γνωρίζετε, δεν είστε σίγουροι, δεν το κάνατε αλλά το έκαναν, κτλ....κτλ πρίν απαντήσετε σκεφτείτε το πρώτα...
Tsikis
Αυτά...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01433 seconds with 11 queries