Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #94  
Παλιά 12-05-11, 12:11
Το avatar του χρήστη in the pond
in the pond Ο χρήστης in the pond δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-05-2007
Περιοχή: ΚΥΠΡΟΣ
Μηνύματα: 3.198
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lucy Εμφάνιση μηνυμάτων
Επιτέλους! αυτό προσπαθώ να κάνω, μια λίμνη με μεσογειακά φυτά, αλλά δεν έχω αρκετό χώρο (γι' αυτό έχω τόσες γλαστρολίμνες) και καιρός να ασχοληθούμε και με τα δικά μας φυτά .... που τα βλέπουμε και δεν ξέρουμε ούτε όνομα, ενώ κοντεύουμε να πάρουμε μάστερ στα τροπικά και στα νούφαρα!
Aγαπητή μου Λούση, έπαψα καιρό τώρα να ψάχομαι για νούφαρα. Ειλικρινά, τα τόσα πολλά και εκπληκτικά που βλέπουν τα μάτια μου τελευταία, έχω αλλάξει στροφή 180 μοιρών. Έχω κι εγώ τους συνδέσμους μου στο τμήμα Γεωργίας, οπότε βγαίνω κι εγώ στην εξοχή για υδροχαρή!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lucy Εμφάνιση μηνυμάτων
kouman "έπεσες" σε αναμενόμενη "παγίδα", φτιάχνουμε φτιάχνουμε και πάλι θέλουμε κάτι παραπάνω! Κάνε ότι περισσότερο μπορείς χωρίς οικονομία στο χώρο, γιατί πάλι θα χαλάσεις να ξανακάνεις!
Μα του τα λέμε να μη βιαστεί αυτή τη φορά. Λίγη υπομονή, αρκετός χώρος, καλός σχεδιασμός και ξεμπέρδεψε. Δεν μπορώ να διανοηθώ ότι έχει αφρικάνικο των 750 τόσων λίτρων και θα κάνει μια δεξαμενή των διπλάσιων... Ξανασκέψου το κι εμείς είμαστε εδώ. Από έξοδα μην αγχώνεσαι, γιατί τα συστήματα άγριας ζωής είναι τα πιο πολυποίκιλα και ομορφότερα από όλα τα είδη εξωτερικού κλειστού κυκλώματος.
__________________
Το air diffuser, είναι αεραντλία...

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01452 seconds with 11 queries