Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 01-02-12, 23:59
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitris77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πιο μικρα απο 10εκ

Δεν ειπα αυτο,ειπα οτι ειναι πολυ πιο γρηγορο ψαρι στον καθαρισμο σαλιγκαριων απο το σαλιγκαρι και το clown.
Δοκιμασε το,αν και δεν το βρισκεις και πολυ ευκολα.
Μηπως απλα δεν εφτασαν τα δικα σου για καποιο λογο τα 10 εκ?
Οταν ενα σαιτ εξειδικευμενο στα loaches (αλλα και πολλα αλλα αξιοπιστα προφιλαδικα) λενε οτι εχει τελικο μεγεθος 10 εκ, θα επρεπε να αναρωτηθεις γιατι τα δικα σου δεν εφτασαν σε αυτο το μεγεθος.

Μπορει να ειναι και πιο γρηγορο, γιατι οχι? δεν διαφωνω.
Απλα δεν μπορω να διαθεσω 60-80 λιτρα απο το ενυδρειο μου, για 5 ψαρια που δεν ειναι και πρωτη επιλογη μου, δεν τα βλεπω καθολου αφου κρυβονται την ημερα γιατι τα εχω σε μικρο αριθμο ομαδας, οταν μπορω να κανω τη δουλεια μου πολυ πιο ευκολα με μερικα σαλιγκαρακια που τα βρισκεις πανευκολα και πολυ οικονομικα.

Αν δεν καταλαβες το πνευμα της διαφωνιας μου.
Δεν εχουν πολλοι ενυδρειο που τους περισσευουν 60-80 λιτρα, για πολλους τοσο ειναι ολο τους το ενυδρειο.

Τα Striata κατα τα αλλα ειναι πανεμορφα ψαρια και θα μου αρεσε να εβλεπα ενα (καταλληλο) ενυδρειο με μια ομαδα 10-15 ατομων απο αυτα.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01431 seconds with 11 queries