Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 28-09-16, 11:37
Mitsos Ο χρήστης Mitsos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-02-2003
Περιοχή: Ampelokipoi
Μηνύματα: 427
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Mitsos Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Mitsos Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Mitsos
Προεπιλογή

μπράβο πολύ ωραία δουλειά!!!
θα έλεγα την μελαμίνη ΠΟΛΛΑ χέρια γιατί σίγουρα θα πέσουν νερά.. μην σου πώ βερνίκι στοκο και παλι βερνίκι γιατί θα θέλεις απειρα χέρια να κλείσεις τους πόρους... σίγουρα θα πέσουν νερά και ειναι αμαρτία σε 2-3 χρόνια να έχεις σκασίματα στο σκελετό της βάσης. Είναι πανέμορφη η δουλεία που έχεις κάνει αξίζει να κουραστείς λίγο παραπάνω για αυτό το κομμάτι αν και δεν θα φαίνετε σε κανένα
Για ταινία και σιδέρομα δεν ξέρω πόσο το αδιαβροχοποιεί αλλά 100% δύσκολο νομίζω εκτος και το περάσεις μετα με κάτι μονοτικό πανω απο την ταινία (ίσως ποιο ευκολο)

δεν νομίζω πως παίζει ρόλο το πόσο κάτω θα βάλεις τις κόντρες...
απλά άσε λίγο αέρα για τυχον νερά πουθα πέφτουν πάνω να μην πέφτουν έξω αλλά μέσα στο ενυδρείο...
Μην ξεχνάς οτι δεν θα θέλεις να τις βλέπεις ή να ειναι μέσα στο νερό οπότε όσο ποιο χαμηλα τις βάλεις τόσο μικραίνει το "κάδρο" του ενυδρειου που θα βλέπεις... (σκέψου και τα λάστιχα-σωλήνες για φιλτράρισμα)
(και το διαβολάκι πανω απο το κεφάλι σου σκέφτεται: μήπως να σκεφτείς sump πριν παραγγείλεις τζάμια? )
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01418 seconds with 11 queries