Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 19-01-08, 04:48
Το avatar του χρήστη flying_guardian
flying_guardian Ο χρήστης flying_guardian δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-01-2008
Περιοχή: thessaloniki
Μηνύματα: 337
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Antonia Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητη Δημητρα,

Ειχα το ιδιο 'προβλημα' και τελικα το ωραιοτερο αποτελεσμα ειχε το σχημα 'αναποδο τριγωνο?.

Αφησα στην μεση ενα κενο σε σχημα αναποδο τριγωνο, και εβαλα φυτα και πετρες απο τις δυο ακρες μεχρι την μεση περιπου, με ψηλα φυτα στις ακρες που χαμηλωνουν οσο πλησιαζουν στο κεντρο.

Τις δυο πλευρες δεν τις εκανα ολοιδιες (η μια ειναι πιο μεγαλη απο την αλλη) αλλα εχουν και οι δυο παρομοια φυτα και βραχους. Ετσι ειναι και ομοιομορφο αλλα εχει και ποικιλια.

Το θεαμα ειναι μοναδικο!

Δεν μπορω σημερα να βαλω φωτογραφιες, αλλα οταν μπορω θα ανεβασω.

Σου δειχνω ομως το ενυδρειο που ειχα βρει και με ενεπνευσε. Ειναι πολυ πυκνοφυτεμενο βεβαια, εμενα ειναι πιο λιτο....με μεγαλυτερο κενο στην μεση.

Να σημειωσω οτι εγινα μελος επειδη εψαχνα και εγω τι να κανω με το ενυδρειο διπλης οψης και στο google βρηκα το ερωτημα σου!!!
Αγαπητή, Αντωνία!

Σε παρακαλώ πολυ, σε θερμοπαρακαλώ, πέφτω στα πόδια σου δηλαδή........ Με την πρώτη ευκαιρία που θα βρείς, ανέβασε καμια φωτογραφία, γιατί και εγώ αντιμετοπίζω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα και έχω φαέι τρελό σκάλωμα!!!!!

Έχω μεν κάποιεσ ιδέες, αλλά φοβάμαι πως είναι τόσο πολλές, που δεν
έχω χώρο να τις πραγματοποιήσω και δεν ξέρω τελικά τι να κάνω!!!

Αν έχεις την καλοσύνη και τον χρόνο να μας δείξεις τίποτα μπας και ξεμπλοκάρω, θα σου ήμουν υπόχρεος!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01438 seconds with 11 queries