Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 16-01-19, 23:08
AlexTsik Ο χρήστης AlexTsik δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-01-2019
Περιοχή: Koropi
Μηνύματα: 61
Προεπιλογή

Σας ευχαριστω ολους πολυ...
Θερμοκρασι εχω σταθερη στους 23 τωρα εβαλα τον θερμοστατη στους 25....ειναι καλα?
Μου φαινεται πως....απο το καλυτερα πηγαμε στο....αρκετα πιο ζωηρος ...μιλαω για την κατασταση του ψαριου ο οποιος ενω ειναι ακινητος οποτε με βλεπει τρεχει προς το μερος μου και ανοιγοκλεινει στοματακι...αχορταγος. Ομως δεν τον ταιζω, σωστα? Τα λευκα στιγματα παραμενουν....οπως και η θολουρα...το nitrivec το κλειδωσα!!! Ηδη αγορασα Prime... Ναι εχω δυστυχως δυο fancy σε 40lt ομως ευελπιστω γρηγορα σε αναβαθμιση ενυδρειου...
Τα εχω 13 μερες και δεν ειχαν δειξει σημαδια στρες...θελω να πω οτι μια χαρα ζωηρα ηταν τοσες μερες...σημερα ξαφνικα μετα την αλλαγη του νερου εγιναν ολα....τωρα τι να πω τυχαιο
-------------------------
Ευχαριστω πολυ για το link.....!
-------------------------
Ανδρεα τη ρουτινα θεραπειας και τη δοσολογια θα την βρω στο θεμα της αντιστοιχης κατηγοριας... Αλατι κι αγιος ο Θεος? Αν οχι Μηπως ξερεις εσυ να μου πεις καθε ποτε κανω τι? Πλεον φοβαμαι και τη σκια μου....εχω διαβασει τοσα πολλα....μου εχουν πει αλλα τοσα και δεν ξερω τι να εφαρμοσω...η αληθεια με τη χουφτα ηταν η λυση εκτακτης αναγκης και αφου με ρωτησε σε τι λιτρα αφορα του ειπα 40 και με συμβουλεψε μια χουφτα αλατι αλλα οχι γεματη....αυτες οι ολιγον ανευ εμπειριας απελπισμενες μου προσπαθειες...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη AlexTsik : 16-01-19 στις 23:08 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01446 seconds with 11 queries