Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 31-03-18, 23:40
MaryDXB Ο χρήστης MaryDXB δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 31-03-2018
Περιοχή: Dubai
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή

Σε ευχαριστώ πολύ Αρτεμισία,
να είμαι ειλικρινής τα 300€ είναι πολλά χρήματα αλλά όλα στο Dubai είναι υπερεκτιμημένα και πανάκριβα, γιαυτο και δε μου φάνηκαν παρά πολλά! Εγώ θα προσπαθήσω με τα βακτήρια μιας και τα αγόρασα και φυσικά θα κάνω αυτά που μου είπες! Τώρα όσον αφορά την απόσταση, ερχομαι κάθε τόσο Ελλάδα, θα έρθω μέσα στον Απρίλη οποτε αν είσαι Αθήνα μπορούμε να το κανονίσουμε!
Άμμο ενυδριακη δεν έχω, δυστυχώς πριν λίγες μέρες πήρα ένα πολύ πολύ ψιλό βοτσαλάκι από aquarium shop, αλλά δεν είναι τόσο ψιλό όσο η άμμος, ελπίζω να κάνει. Πήρα αυτό το όμορφο ξύλο και θα βάλω επάνω τα φυτακια που λες αλλά έλεγα πρώτα να βάλω λίγο αλάτι και μετά να βάλω τα φυτά. Επίσης πήρα και κατεψυγμένη τροφή bloodworms γιατί μέχρι τώρα του δίνω pellets τα οποία έκλεισα στο σακουλάκι με zip αλλά φοβάμαι μήπως είναι πολυκαιρισμενη! Έχω και ένα τεράστιο βάζο με bloodworms αποξηραμένα αλλά είναι επίσης ανοιγμένη συσκευασία εδώ και καιρο(με καπάκι πλαστικό από πάνω βέβαια)
Επίσης αν βάλω αλατακι νομίζω είναι ένα γραμμάριο/λίτρο! Διόρθωσε με αν κάνω λάθος

Περιμένω απάντηση σου οποτε μπορέσεις και ευχαριστώ για τη βοήθεια και τη στήριξη
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01424 seconds with 11 queries