Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 07-06-10, 14:14
Το avatar του χρήστη halvas69
halvas69 Ο χρήστης halvas69 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Πάτρα - Αγυιά
Μηνύματα: 3.447
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην halvas69 Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην halvas69 Send a message via Skype™ to halvas69
Προεπιλογή

Είμαι εντελώς αντίθετος με την λογική των δημοπρασιών και το έχω εκφράσει ποικιλοτρόπως με παρατηρήσεις και διαγραφές αγγελιών που αποσκοπούν σε κάτι τέτοιο.

Οι δημοπρασίες κατά την γνώμη μου το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να ανεβάσουν την όποια τιμή (όφελος πωλητή) έστω και αν είναι μικρή η αρχική τιμή.
Με το υπάρχων σύστημα υπάρχει όφελος προς τον αγοραστή περισσότερο καθώς όσο παραμένει κάτι απούλητο η τιμή του πέφτει......συνήθως χαχαχα (έχω πρόσφατο παράδειγμα στο μυαλό μου, που έγινε το αντίθετο αλλά αυτό ήταν η εξαίρεση στον κανόνα)

Από μία άποψη δεν είναι και πρακτικά εφαρμόσιμο καθώς θα θέλει μπάστακα από πάνω κάποιον από εμάς να κλειδώνει στον Χ χρόνο που λήγει.
Το λογισμικό του forum δεν έχει τέτοια λειτουργία ώστε να γίνεται αυτόματα (όπως στο e-bay)

Άσε που φοβάμαι κάτι φασαρίες του τύπου: το κλείδωσες ένα millisecond νωρίτερα και δεν πρόλαβα όπως και ότι τα χτυπήματα παραδοσιακά θα είναι ελάχιστα και θα πέφτουν βροχή τα τελευταία λεπτά.
Αρκετή μουρμούρα έχουμε όπως είναι.

Συνοψίζοντας: Απαπαπαπαπαπαπαπα και πριτς

ΥΓ Τόσα χρόνια εδώ μέσα μόνο 1 φορά χρησιμοποίησα αγγελία και αυτή πρόσφατα......o Bokostaκης μου μάλλον κοιμόταν !!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01861 seconds with 11 queries