Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 05-05-06, 14:07
pet Ο χρήστης pet δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-05-2006
Περιοχή: ιλίσια
Μηνύματα: 196
Προεπιλογή

Σήμερα υποχώρησαν τα άσπρα σημάδια, η ουρά στην άκρη έχει πιο έντονες μαυρίλες από ότι τις προηγούμενες μέρες, αλλά φαίνεται λιγότερο "μαραμένη". Ολή την ώρα ζητιανεύει για φαγητό, αλλά δεν του δίνω σημασία. κρατάω χαρακτήρα! Επίσης φαίνεται περισσότερο το μπλε από ότι στην αρχή. Πριν ήταν πιο άτονο και σε λιγότερα σημεία.
Όταν τον πήρα η ουρά του ήταν λίγο κουρελιασμένη, και έμοιαζε με μαραμένο μαρούλι! (συγγνώμη για την παρομοίωση, αλλά είχε αυτή την υφή).Να φανταστείτε, οταν έκανε flaring (έτσι δεν λέγεται?) το ραχιαίο πτερύγιο δεν άνοιγε καθόλου.
Δεν μπορώ να καταλάβω αν έχει σταματήσει το φάγωμα. Ή προχωράει αργά, ή έχει σταματήσει. Τα μαύρα σημάδια είναι καλό που εμφανίστηκαν ή δείχνει επιδείνωση?
Πήγα σε ένα πετ σοπ στη γειτονιά, για να βρω βιταμίνες (που φυσικά δεν είχε). Το τί άκουσαν τα αυτιά μου δεν περιγράφεται... Ο τύπος ήταν πιο απληροφόρητος κι από μένα που ασχολούμαι τρεις μήνες. Μου πρότεινε να του αγοράσω κανέναν ακόμη για παρέα, ή να του βάλω καμιά θηλυκια. Δεν υπάρχει πρόβλημα λέει! Πας φυλακή αν σαπίσεις κάποιον στο ξύλο?
Για να μην συζητήσω για το τί αντιβιωτικά μου πρότεινε να ρίξω μέσα...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,03517 seconds with 11 queries