Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 10-02-17, 13:30
ilias vag Ο χρήστης ilias vag δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-10-2013
Περιοχή: kavalara
Μηνύματα: 414
Προεπιλογή Ωρα να κάνουμε το ονειρο πραγματικότητα

Καλημέρα παιδιά μιας και οι σπουδές μ τελείωσαν και θα γυρίσω πίσω στην Καβάλα οι γονείς μ αποφάσισαν να αναδιαμορφώσουν ένα διαμέρισμα μας για να μείνω εκεί εγω . Αποφάσισα λοιπόν να φτιάξω τον έναν τυχο του σπιτιού ένα ενυδρείο ξύλινο απο παλέτες . Το ενυδρείο θα είναι 2.5 μετρα μήκος 1.2 ύψος 0.60 πλατος θα εχει υποστήριξη απο ένα μεγάλο σαμπ π θα είναι μέσα στο τοίχο ( ολος ο τυχος ειναι από παλέτες και θα εχω πρόσβαση στο σαμπ ) θα ήθελα να μάθω τα έξεις αν ξέρει κάποιος 1)που μπορώ να βρω το υλικό π στεωανοποιουμε τις λίμνες ( ένα μαύρο πλαστικό δν ξερω πως λέγετε ) και σ τι τιμή το βρισκω 2) λεω για 1.5 cm τζαμί ειμαι κλ η οχι ;3) σκέφτομαι για αντλία 4000/λιτρα την ώρα για το σαμπ 2θερμοστατες 300 wat και αρκετές αεραντλίες θ ειμαι οκ η θελω κάτι ποιο δυνατό αν ναι ποια αντλία πρωτηνετε; το προτζεκτ θα αρχίσει μέσα στο πασχα κ θα τελείωσε μεχρι τ καλοκαίρι γτ η δουλειά ειναι αρκετή για 2 άτομα παρακαλώ την βοήθεια σας για να συλεξω οσο το δυνατό καλύτερες και ακριβέστερες πληροφορίες για να μν εχω προβλήματα μετά
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01320 seconds with 11 queries