Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #93  
Παλιά 11-10-10, 19:57
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MIXALIS CYPRUS Εμφάνιση μηνυμάτων
Μα ποιος ειπε οτι δεν σέβεται τις αποψεις των αλλων?Σιγουρα εσεις ασχολείστε περισσότερο καιρο με τις λιμνες και για αυτο εχω ακομα ενα λογο παραπανω να ακουω την αποψη σας . Ομως στο συγκεκριμένο θεμα ( δλδ οτι ειναι δυνατόν να έχουμε κοι σε φυτεμενες λιμνες ) επέτρεψε μου να διαφωνήσω γιατι οπως ειπες και εσυ σε προηγούμενα ποστ υπαρχει η δυνατότητα να βλεπει καποιος μεσω του νετ ακομη περισσότερες εμπειριες ατομων ανα το παγκοσμιο .

Επιμένω λοιπον οτι υπαρχει κόσμος που τα καταφερε με επιτυχία να διατηρει κοι σε φυτεμένες λίμνες . Κανε το ένα google .Θα το δεις και εσυ .

Οσο για τα νουφαρα ειμαι σιγουρος οτι εφόσον τα κατάφεραν φετος του χρονου που θα ειναι ακομα πιο δυνατά θα γεμίσουν τη λιμνη . Για τα φυτά που ειναι σε γλαστρες οσο και να προσπαθώ δεν μπορω να φανταστώ πως ειναι δυνατον να δημιουργηθεί οποιοδήποτε πρόβλημα .Τα κοι ουδέποτε τα πλησίασαν επιθετικα ως τωρα αλλα ακομα και να το κανουν δεν νομιζω να γινει ο μεγαλος ολεθρος που ακουω τοσο καιρο .Φυσικα εδώ ειμαστε για να δουμε τη συνέχεια .
Καλα βρε Μιχαλη εισαι με την ιδεα οτι δεν εχουμε δει λιμνες με κοι και φυτα μαζι

Ξερεις ποσο το παλευουν οι ιδιοκτητες αυτων των λιμνων???

Οταν ειχα την λιμνη μου φυτεμενη (εχω ανεβασει ενα βιντεο εδω) κατα τη διαρκεια αναπαραγωγης των χρυσοψαρων τρομαξα!!!!!!!! Τα κοι εκαναν σαν τρελλα και μεσα στον χαμο που επικρατουσε οι γλαστρες ηταν ετοιμες να πετασουν Αυτα οταν τα κοι ηταν πολυ πιο μικρα....

Τωρα, οπως ειναι σημερα τα πραγματα ουτε για πλακα δεν θα εβαζα γλαστρες με φυτα μεσα στη λιμνη......αφησα μονο μια (προσωρινα) για τα βατραχια

Φετος κατα την ιδια διαδικασια εχω χασει 2 χρυσοψαρα τα οποια εγκλοβιστηκαν μεσα σε εναν απο τους κυπερους.....οποταν εμενα καμια φωτο και κανενα βιντεο συμφωνα με αυτα που ειδα στην δικη μου λιμνη δεν με πειθουν

Οπως ειπε και ο Βασιλης ειμαστε υποχρεωμενοι να καταθετουμε εμπειριες χωρις να θελουμε να επηρεασουμε κανενα αλλα να προβληματισουμε.

Απο κει και περα ο καθε ενας κανει οτι γουσταρει
__________________
MY POND

ΕΝΑΣ ΑΝΟΗΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ...ΕΝΑΣ ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01692 seconds with 11 queries