Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 17-12-11, 15:53
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

ναι δεν ειχα το παχυμετρο μαζι μου να τα μετρησω ρε γμτ,τα ειδα χοντρα αλλα δε μπορεσα να υπολογισω ακριβως.μαλον εχεις δικιο και ειναι 8αρια.αλλα μου φανηκανε χοντρα.και που κοιταω τα δικα μου τωρα μου φαινονται διπλασια εκεινα.αλλα χωρις μετρηση,δε λεει τιποτα

το θεμα ειναι οτι μου φανηκε καλη κατασκευη.το μονο θεμα που ειχε το συγκεκριμενο που ειδα ηταν οτι η κοντρα που εχει πανω ειναι πλαστικη και πιανει στο καπακι που ειναι φιξ πανω στα τζαμια.

υπηρχε αλλο ενα στα ιδια λιτρα σχεδον,λιγο φτηνοτερο αλλα ειναι πιο κοντο,στους 80 ποντους μηκος αλλα πιο ψηλο,με γυαλινες κοντρες αλλα και πιο κοντες λαμπες,παλι τ5.
-------------------------

ναι τους κυβους τους ξεχασα.δε θα βολεψουνε,εκατσα ολο το βραδι ξυπνιος να ψαχνω τι προτιμανε τα ψαρια!κιεγω αυτο σκεφτομαι για το μηκος,γιαυτο κοιτουσα το αλλο.μονο που το αλλο (στο 1 μετρο μηκος)εχει πλαστικη κοντρα πανω στο καπακι που ειναι ομως φιξ πανω στο τζαμι.στο τελαρο του καπακιου δλδ.
-------------------------
παντως τα eheim με τα 6αρια τζαμια τα φοβαμαι πολυ να πω την αληθεια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgf12345 : 17-12-11 στις 15:53 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01324 seconds with 11 queries