Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 17-10-10, 20:44
Το avatar του χρήστη Celda
Celda Ο χρήστης Celda δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2005
Περιοχή: Περιστέρι
Μηνύματα: 589
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Celda
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gta__156 Εμφάνιση μηνυμάτων
ειναι οι μερες τους φαινεται

Εγω ειχα δει πριν απο καμια βδομαδα 2 μωρα στο κυριος ενυδρειο με τους δισκους αλλα μαλλον τα εφαγαν οι λαιμαργοι , ετσι απομακρινα τα ζευγαρια ( Sterbai ) και σημερα ειδα παλι αυγα ( αυτη τη φορα στη γεννηστρα ) , να πω οτι στο κυριος ενυδρειο εβλεπα συνεχεια αυγα αλλα αργα η γρηγορα τα ετρωγαν οι δισκοι


Υ.Γ - Αντε καλη μας επιτυχια
Το ευτυχες για σενα ειναι οτι εχεις μαλακό νερο εκ των πραγμάτων (δισκοι ειναι αυτοι) ...που δεν συμβαινει το ίδιο στο ενυδρειο μου... Μας ευχομαι καλή επιτυχια...

Για να δουμε...

Στα δικά μου στερμπάι, αυγα δεν βλεπω καθε μηνα αλλα καθε 6 κ ζητημα...κ τα εχω 2,5 χρόνια ηδη...εξ'ου κ η εκπληξη...
Όλα τα κολπα τα χω δοκιμασει...αυτο που συνεβη κ μαλλον "ενεργοποιηθηκαν" ειναι η προσθήκη 3 νεων θηλυκων πριν κανα 8μηνο...ειχαμε αγαπες,κοινώς

Η αεροπετρα καταφέρνει να εχει κ το ρόλο του κυκλοφορητη μιας κ το δοχειο ειναι πολύ μικρο...

Μακάρι να ειχα ενα species tank, τοτε θα αφηνα την Φυση να κανει τη δουλεια της...αλλά ενιοτε κ αυτή θελει βοήθεια

Ευχαριστώ για τις ευχές σας...

Γιάννη, εσυ ησουν κ μάρτυρας του ενθουσιασμου μου χτες στον σύλλογο χάρηκα που σε γνωρισα!
__________________
Κωνσταντίνα


Reality is merely an illusion, albeit a very persistent one.
Albert Einstein (1879 - 1955)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01508 seconds with 11 queries