Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #73  
Παλιά 25-09-10, 00:31
dragonld Ο χρήστης dragonld δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-08-2009
Περιοχή: Νεαπολη-Νικαια
Μηνύματα: 253
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harris samos Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω πυστευω οτι το παρατραβαμε
ιδικα για τοσο μεγαλα ψαρια αλλα δε καταλαβαινω που κολαει ο γκαλαχερ με το δισκο και το μονομαχο



που θα παραλαβω το νομπελ φιλοζωιας ???? ειχα μονομαχο σε 200
δε μπορουμε να καταλαβουμε οτι δε μπορουμε να εχουμε ολα τα ζωα της φυσης κατοικιδια

κι εγω θελω ενα μεγαλο λευκο καρχαρια εναν ελεφαντα μια τιγρη και ενα κροκοδειλο

ο πανος εχει δικιο αφυστε τα λιτρα και προχωριστε απλα μη το ξεφτηλιζουμε
Κατι τελευταιο για να κλεισει απο πλευρας μου το θεμα.
Η αναφορα μου στο δισκο και στο μονομαχο δεν εγινε γιατι πιστευω οτι εχουν κατι κοινο με το παγκασιους αλλα γιατι ειναι 2 ψαρια που φιλοξενουντε απο ενα πολυ μεγαλο μερος απο χομπιστες.
Ετσι λοιπον αν αυριο ανοιγα ενα θεμα με τιτλο "Οι πιατελες πανε μονο 15αδα" η' "ο μονομαχος των 300ml"
Kαι εγραφα μεσα ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΡΙΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ο δισκος ειναι κοπαδοψαρο και θελει 1 τονο ενυδρειο"
Θα ειχαμε 300 ποστ σε 10 λεπτα για αντιλογο που θα προσπαθουσε να με-μας πισει οτι μπορουμε να συμβιβαστουμε με 3-4 δισκους σε λιγα λιτρα η' ενα μονομαχο σε ενυδρειο του jumbo.
Οταν ομως μιλαμε για μεγαλα ψαρια που ειναι δυσκολο να τα αποκτησεις-συντηρησεις-φιλοξενισεις ολοι γινοντε δικαστες του Αριου Παγου και ο παραμικρος συμβιβασμος δεν επιτρεπεται γιατι πολυ απλα δεν μας απασχολει αμμεσα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01765 seconds with 11 queries