Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 15-02-14, 22:53
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

ναι ρε παιδια ενταξει συμφωνω κιεγω,ειναι πολυ η τροφη
μακαρι να ειναι η πολυ τροφη το προβλημα και να μην ειναι τιποταλλο.
αντε νηστεια τωρα κανα δυο μερες και βλεπουμε.το αλλατι θα το αυξησω ξανα για να δω αν εχει διαφορα τελικα η οχι.

την πρωτη φορα ειδα μια διαφορα,αλλα ισως ετυχε η συγκυρια με τη γεννα και φανηκε ετσι.τωρα θα φανει αν κανει διαφορα η οχι.

ξαναλεω.ετυχε και επεσε τοσο σημερα στο βιντεακι, δεν πεφτει τοσο σκουληκι μεσα συνηθως.μαλιστα κατεψυγμενα τα ταιζω απο τεταρτη μεχρι παρασκευη,και γκρινταλ τα ταιζω μονο το σαββατο για να ειναι πριν την αλλαγη.

το θεμα ειναι πως δεν το βλεπω να παιρνει βαρος το ψαρι.

1)αν τρωγανε οσο πιστευετε και δεν υπηρχε θεμα θα επρεπε να ειναι διπλασιο σε μεγεθος τωρα.

2)το οτι δεν ειναι σημαινει δυο πραγματα:

α)δεν τρωνε οσο νομιζετε οτι τρωνε.

β)υπαρχει αλλη αιτια που δεν παιρνει βαρος το ψαρι.

δεν ξερω τι εχει,αν ηξερα δεν θα ανοιγα θεμα.

ασε που γυρισα 4 διανυκτερευοντα μπας και εβρισκα pp(μηπως χρειαστει)και τελικα εμεινα απο μπαταρια και εκανα δρομολογια με τα ποδια και δευτερη μπαταρια στα χερια
για να παω να το παρω...
λες και ειχα ορεξη βραδιατικα...
-------------------------
τωρα που το εβγαλα φωτο ξανα το ψαρι δεν φαινεται τιποτα.

κοιταξτε την πρωτη και τη δευτερη.
στην πρωτη φαινεται και δεν ακουμπαει πουθενα το ψαρι για να πεις οτι ειναι στο βυθο το σκουληκι και φαινεται ετσι.
στη δευτερη τιποτα.

δε λεω,μπορει να ητανε καποιο ζωντανο γκρινταλ που πλησιασε και φανηκε.
δεν ξερω κιεγω,ακρη προσπαθω να βγαλω ωστε να προλαβω το ψαρι αν εχει προβλημα τελικα.



-------------------------
@noname
george,δες τωρα χρωμα που εχω σβησει το ενα φωτιστικο και ειναι με το λεντ της καμερας.ανεβαινει το βιντεακι σε λιγο,θα το βαλω εδω.
BORKED

αυτο ειναι το κανονικο του χρωμα.τα δυο φωτιστικα δεν τα αναβω μαζι και τα δυο,τα αναψα για να δω το ψαρι καλυτερα.

γιαυτο λεω οτι ενω δεν μου φαινεται 100% καλα το ψαρι,δεν μπορω να το βρω το προβλημα.
αν υπαρχει τελικα προβλημα,γιατι μπορει να μην υπαρχει και να ειμαι εγω υπερβολικος...
μακαρι δηλαδη.
-------------------------
@discusfan
ευχαριστω πολυ για τα λινκ και τις συστασεις.(το εννοω,οπως και για τους υπολοιπους που απαντησανε)
τα σκουλικια που ταιζω εδω και αρκετο καιρο κ δεν ειχα ποτε προβλημα,ειναι αυτα
http://www.ruto.nl/ruto-english/inde...d=43&Itemid=57
η ποσοτητα που ριχνω,ειναι ενας κυβος κομμενος στα 4.δηλαδη καθε κυβος βγαζει 4 γευματα.
μην υπολογιζεις δηλαδη με οτι ειδες απτα γκρινταλ,γιατι εκει κραταγα την καμερα και κοιταζα τα ψαρια γιαυτο πεσανε περισσοτερα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgf12345 : 15-02-14 στις 22:53 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01856 seconds with 11 queries