Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 31-01-14, 08:49
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από αντρεας125 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω βρει ηδη μαγαζι εδω πατρα που μου τα παιρνει προς 1.50 το ενα και με συμφερον δικο του 100 τα 100 απο οτι τα παιρνει απο τον κανονικο εισαγωγεα. Εκτος αυτου για να δειξει το δικο μου και για να φανουν ψαρια μεσα στο ενυδρειο θα πρεπει τουλαχιστον να εχω εγω καμια 200 αρια και μετα να αρχισω να δινω.
-------------------------
Τακη αργησα λιγο αλλα θα σου απαντησω.αυτο το συστημα το κανω εδω και 10 χρονια και ειναι οπως τα ειπα πιο πανω.ετσι το δουλεψα και με αλλα ψαρια οπως γκαλαχερ,παγκασιους,παπαγαλλο,κοσμηματα,δολλαρια,α γγελοψαρα,σιλβερ, κοι και οσκαρ.
Δηλαδή φίλε μου θες να μας πεις πως είσαι εκτροφέας και όχι ενυδρειόφιλος, κάτι σαν "fish mills" δηλαδή, και το έχεις σαν επάγγελμα και όχι σαν χόμπι, προσωπικά δεν συμφωνώ με τις μεθόδους σου. Αφου θες να είσαι εκτροφέας γιατί δεν βάζεις ένα άλλο ενυδρείο να έχεις τα μωρά και τα έχεις σε αυτούς τους πλαστικούς κουβάδες ; Εχεις δηλαδή 200 μωρά μέσα σε αυτά τα πλαστικά ; Αλλη μία ερώτηση, εκεί στη Πάτρα έχετε τόσες λίμνες και τόσο μεγάλα ποτάμια που έκτρεφες pangasius



ή τα έκτρεφες για το φιλέτο τους ;

__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01790 seconds with 11 queries