Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 14-04-08, 00:48
Το avatar του χρήστη s-vitzi
s-vitzi Ο χρήστης s-vitzi δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 10-01-2007
Περιοχή: Αθηνα-Αγιοι Αναργυροι
Μηνύματα: 332
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην s-vitzi
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tolis Εμφάνιση μηνυμάτων
Ειπα κι εγω...Αλλοιμονο αν δεν εχει περασει,ξαναειπωθει αυτη η ιδεα.
Για καποια στιγμη ενοιωσα σαν αυτον που λεει:"...τι υπεροχο τεχνολογικο επιτευγμα αυτος ο Τροχος"
Οποτε ,να φανταστω ειχατε ερθει σε διερευνητικη επαφη με καποιον εκδοτικο οικο?
Το λεω αυτο γιατι αν κοιταξει κανεις σε ραφια βιβλιοπωλειων,θα δει εκδοσεις,με αντικειμενο πολυ χαμηλοτερης δημοτικοτητας απο το ενυδρειο...Φυσικα και δεν πιστευω οτι ειναι ενα εγχειρημα που μπορει να διεκπεραιωθει μεσα σε λιγες βδομαδες η μηνες,αλλα απο την αλλη ειμαι σιγουρος οτι υπαρχει το υλικο,η εμπειρια,οι γνωσεις και το μερακι απο ανθρωπους του συλλογου να φτιαξουν ενα αριστουργημα.
Ακομα πιστευω (κρινοντας απο τον εαυτο μου)οτι θα μπορουσε στην τελικη,να χρηματοδοτηθει απο τα μελη του συλλογου.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από george
Πολύ καλή ιδέα ... αλλά....ποιός θα το γράψει ;



Να μην ρωτήσω...τα καταστήματα...θα το πουλήσουν το βιβλίο ;

Πιστευω τουλαχιστον 3-4 ατομα απο εδω μεσα,οι οποιοι ενεπνευσαν εμενα οπως τοσους και τοσους αρχαριους,θα μπορουσαν απο μονοι τους να το ειχαν καταφερει,με θαυμαστα αποτελεσματα.
Οσο για τα καταστηματα,ετσι οπως "βλεπω" εγω το συλλογο,η μαλλον οπως θα ηθελα να ειναι,αυτα πρεπει να κυνηγανε και να εχουν αναγκη το συλλογο κι οχι το αντιστροφο....
Κυριοι,εχετε συσσωρευμενη γνωση κι εμπειρια πολλων ετων.Απλα εκμεταλευθειτε την(οχι κατ' αναγκη εμπορικα)αλλα ιδεαλιστικα για το καλο του συλλογου και κατ επεκταση του χομπυ και των μελων του.
__________________
Στελιος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01636 seconds with 11 queries