Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 02-10-08, 02:14
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kostas G. Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό που λέει ο Τόλης παίζει επίσης και αρκετά μάλιστα αν φυλάει ακόμα την φωλειά και δεν βγαίνει να φάει...

Όσο για την επιλογή σπηλιάς,δεν ήταν αποτυχία...Την εφτιαξαν μόνοι τους,στο μέρος που θεωρούσαν ως καλύτερο για αναπαραγωγή και άρα είναι καλή αφού πληροί τα κριτήριά τους έχοντας και άλλες επιλογές

Όταν λες οτι τους έχεις σκοτεινή διαμπερή φωλειά τι εννοείς;Οτι έχει 2 εισόδους;Αν ναι,τότε είναι ακατάλληλη για αναπαραγωγή και γιαυτό δεν προτίμησαν την έτοιμη...

Γιαυτό πραγματικά πρέπει να αρχίσεις να αγχώνεσαι...Καλά η πρώτη γέννα,αλλά με τη δέκατη τι γίνεται;;;Δεν θα τα προλαβαίνεις μετά!!!
δεν την φυλαει ακριβος απλα ειναι συνεχεια τριγυρο η φωλια ειναι σιγουρα αδεια βλεπεις αποτελειτε απο δυο τοιχωματα τζαμι ενα ξυλο και το αλλο κενο και βασιζοταν πολυ στο σκαψιμο

τα ψαρια εσκαβαν κανα δυο μερες πρωτου κανουν αυγα και αυτο νομιζω αποδεικνυει τη σημαντικοτητα της αμμου σε ενα ενυδρειο ως μεσο καλυψεις των αναγκων των ψαριων ιδιαιτερα του βυθου....

ε σιγουρα το οτι την εφτιαξαν μονα τους σημαινει οτι ηταν η ποιο καλη απλα ηταν πολυ φανερη και σιγουρα στρεσαρε τον αρσενικο αυτο ειχε και μενα με την ψηφιακη απο πανω του


μην φανταστεις κατι σαν σωληνα ειναι δυο ξυλα το ενα πανω στο αλλο μεγαλες ριζες η μια ειχε αρκετες κουφαλες μεσα και ετσι εχουν δημιουργηθει μερικες αρκετα καλες σπηλιες που συνηθως και τα 3 ανκιστρους που εχω μενουν τον περισοτερο καιρο μεσα μου πειρε πολλες δοκιμες και αγορα πολλων ριζων ωστε να τα ταιριαξω τα ξυλα να κανει τοσο φυσικες σπηλιες μεσα και πραγματικα ειναι πολυ καλο το αποτελεσμα
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01584 seconds with 11 queries