Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 18-03-15, 09:43
ΔημήτρηςΤ Ο χρήστης ΔημήτρηςΤ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-03-2015
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 966
Προεπιλογή

Καλημέρα fan κ ευχαριστω για τον χρόνο σου θα προσπαθήσω να σου δώσω μια εικόνα. Το ενυδρείο το επαναλειτουργησε το αμόρε μου το σεμπτεβρη με πλατύ αγγελοψαρα κτλ στις επισκέψεις μαζί του στα διάφορα πετ είδα τους δισκους κ κόλλησα. Μετά από ψηστηρι δύο μηνών μπαίνουν οι πρώτοι 3 δισκοι αυτό ήταν κ το τελευταίο σωστό πράγμα που καναμε .αυτό που μας έχει σώσει είναι σ αυτό που και όλοι εδώ συμφωνείτε δλδ αλλαγές 2 φορές την εβδομάδα από 40 τοις εκατο )
-------------------------
Όλα τα υπόλοιπα λάθος με κορυφαίο τα χεράκια να είναι πιο πολύ μέσα πάρα έξω από το ενυδρείο. άρχισα να διαβάζω το φόρουμ κ σιγά σιγά να διορθώνω λάθη. άρχισα να ψάχνω μαγαζιά κ οι αγορές το ψαριών γινόταν πλέον μετά από επίσκεψη στο μαγαζι πάνω από 3 φορες κοιτώντας το ψάρι που ήθελα .Έτσι αγοράστηκε κ η στελλιτσα ένα πανέμορφο pigeon panta ε η τελευταία φορά που έφαγε ήταν στο πετ σοπ.ετρωγε μόνο κ σκουλήκι κ τιποτα άλλο σ μέγεθος ήταν το 3 μεγαλύτερο. κατάφερα να πάρω καραντίνα μετά από 35 μέρες .Το αμόρε έβαλε σ αυτό τα άλλα δύο δισκάκια για προσαρμογή ακολουθώντας τις συμβουλές σας (καραντίνα 70 λίτρα με μπόλι από το μεγάλο αλλαγές κάθε μέρα τα 40 λίτρα κ φίλτρο fluvial 203 κ χαμηλή ροη )αποφασίσαμε να βάλουμε κ την στελλιτσα για να νοιώσει κυρίαρχο κ με το καθαρό νεράκι μήπως κ φαει .εκεί είδα κ το βρανχειο της;σ 48 ώρες κ χωρίς θεραπεία μόνο την θερμοκρασία στους 30 άρχισε να τρώει τα πάντα. Μετά από δύο μέρες το βρανχειο το είδα να ανοίγει λίγο κ να μου έρχεται κ στο τζαμι. Τώρα για το φαρμακο λέγεται microre lift herbal actives μου το πρότειναν στο πετ, αφού πήγα σπιτι κ διάβασα γιαυτό που δεν θεωρητε φάρμακο αλλά φυτικό σκεύασμα που θέλει κ 10 μερες να χορηγηθεί το πήρα κ το άρχισα στις 11/3 στο μεγάλο με όλα τα ψάρια μέσα. για να κλείσω θα πω ότι η στελλιτσα έρχεται στο τζαμι ακόμα κ παρασέρνει κ τα υπόλοιπα. ακολούθησα την συμβουλή που είχες δώσει σ ένα παιδί , αγοράστηκαν άλλοι 4 δισκοι έχουμε 13 το σύνολο με ψάρια από 6 μέχρι 12 cmcm κ όντως το ψάρια κινούνται κ συμπεριφερονται α πολύ διαφορετικά όταν μεγαλώσουν κ πρέπει να απομακρύνω 3-4 την κάτσαμε .ερωτηση 1 γιατί η διαφορά θερμοκρασία ς έχει τόση σημασία εννοω τι προκαλεί. ερωτηση 2 ο delta 66 μου έγραψε για ένα είδος σκουλήκιου εγώ πως μπορώ να καταλάβω ότι είναι αυτό !!!!!! παράκληση δες αν θες το βίντεο με το στήσιμο που έχω κάνει γιατί στο ματι μου αρέσει αλλά θα προτιμούσα να άρεσε κ στα μωρά μου!!!!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΔημήτρηςΤ : 18-03-15 στις 09:43 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01527 seconds with 11 queries