Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 10-02-12, 14:48
Το avatar του χρήστη zak
zak Ο χρήστης zak δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-02-2006
Περιοχή: Ηράκλειο, Κρήτης
Μηνύματα: 275
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην zak Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην zak Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην zak Send a message via Skype™ to zak
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Λάζαρος Εμφάνιση μηνυμάτων
αμα χ#ζε@σαι με τα ψαρια ,καλυτερα μην ασχολεισαι με το χομπι

φιλικα

γνωμη μου
να αποφυγεις ρεταλια και μπαλωματα...αν ειναι να το κανεις καντο κανονικα,να χεις και το κεφαλι σου ησυχο.Ετσι θα κανα εγω τουλαχιστον.

συμβαινουν μερικες φορες αναποδιες.μην αγχωνεσαι...
μου χουν συμβει και σε μενα κατι αναλογες,που ηθελαν και χερια για να σηκωθουν...
δεν θα μπω στη διαδηκασία να δικαιολογηθώ για την έκφραση μου... και ειναι δικαιωμα μου οποια στάση κρατάω απέναντι στο χομπυ.

μιλησα με 3 τζαμάδες και δεν ερχετε κανεις για ένα τετοιο μπάλωμα εδώ να το φτιάξει.. μόνο αν παω εκει το ενυδρείο αλλα φοβηθηκα τη μεταφορά.

Πηγα και πηρα μερικα ρετάλια και ΄λαδειασα μια ολόκληρη σιλικόνη.. πάνω κάτω και πολυ πολυ γυρω γύρω από τα τζάμια.. και ευρελπιστώ 1ον να έπιασα την διαροή και 2ον να μην προχωρήσει το σπάσιμο.

σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας και να με συγχωρούν κάποιοι για την έκφραση νωρίτερα ως προς τα ζωντανά που φιλοξενεί το ενυδρειάκι, αλλά αν ηταν στη θέση μου έχοντας περάσει όσα (λίγοι ξέρουν) έχω περάσει το τελευταίο δίμηνο με αυτό το ενυδρείο, ίσως και να είχαν πετάξει το ενυδρείο απο το μπαλκόνι....
__________________

μη ρωτάς αν δε θέλεις να ξέρεις.....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01495 seconds with 11 queries