Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 15-10-09, 00:52
Το avatar του χρήστη Γιώργος Κ
Γιώργος Κ Ο χρήστης Γιώργος Κ δεν είναι συνδεδεμένος
Δισκοπαθής
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Περιοχή: Κολωνός
Μηνύματα: 9.440
Send a message via Skype™ to Γιώργος Κ
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Αber Εμφάνιση μηνυμάτων
ΕΙμαι απολυτα σιγουρος πως αν εγραφα πως εχω εναν αστακο και μου εχει φαει τα ψαρια θα μου λεγατε πως ο αστακος δεν παει με ψαρια και παει μονος του, οτι πριν τον παρω θα επρεπε να ρωτησω και να διαβασω αλλα ποστς σχετικα με την επιθετικοτητα των αστακων και να τον παω πισω και αλλα τετοια. τωρα που ειπα το αντιθετο ειστε ολοι απολυτοι στο οτι τα ψαρια τρωνε τους αστακους, επισης ειμαι απολυτα σιγουρος πως δεν ειναι η πρωτη φορα που καποιος σας τη λεει, εχω διαβασει δεκαδες ποστς που μελη του φορουμ εχουν παρεξηγηθει με τον τροπο που ανταποκρινεστε, δε νομιζεται οτι ειναι καιρος να αλλαξετε τακτικη και να βοηθατε αντι να το παιζετε εξυπνοι???


Επισης ειμαι σιγουρος πως θα πεσετε απ τα συννεφα με αυτα που λεω και δε θα μπορειτε να καταλαβετε το γιατι εκφραζω τετοια παραπονα, αλλα πολλοι θα γελασουν ξεροντας οτι εχω δικιο, και ειλικρινα σε καμια δεκαρια ερωτησεις που εχω κανει, ποτε μα ποτε δε μου λυσατε καμια, κι αν εσεις δεν εχετε την ορεξη, μην καταστρεφετε τα ποστς με το να λετε για αλλα και τι ειπα και τι ειπες και τι ειπε ο καυενας, αφηστε να απαντουν αλλοι που εχουν ορεξη.

Και αν εχω ενα οσκαρ, προφανως ξερω γιατι το εχω και τι προκειται να το κανω, αν θα εχω προβλημα με το αν ο χωρος που του διαθετω ειναι επαρκης θα σας δωσω το λογο να μου λυσετε το προβλημα οπως μονο εσεις μπορειτε
Μερικες φορες χρειαζεται να παιρνεις απαντησεις και αφου το ζητας τοσο επιμονα θα τις παρεις!
Φιλε ο αστακος σου αλλα και το οσκαρ σου αργα η γρηγορα θα τραυματισει το ενα το αλλο και οποιος νικησει θα εχει προβλημα λογω του μικρου χωρου που τα εβαλες!
Λογικα για να κανεις μια τετοια κινηση θα πρεπει να θεωρεις το ενυδρειο σου αρενα ... και εσυ απο πανω ο καισαρας να τα βλεπει να σκοτωνονται και να χαιρεται!
Τα παιδια με ευγενικο τροπο και σιγα σιγα προσπαθουν να σου πουν τη λυση στο προβλημα σου!
Εγω δε δεσμευομαι να ειμαι ευγενικος και θα σου απαντησω με το ιδιο ειρωνικο υφακι ... οτι κανεις δεν ειναι αναγκασμενος να σου δινει απαντησεις στα προβληματα σου ... ειδικα αφου ξερεις ο ιδιος οτι εσυ τα δημιουργεις ολα! Εισαι ανευθυνος και ταλαιπωρεις τα ζωντανα μονο και μονο γιατι σου αρεσαν και τα πηρες! Και μετα ζητας τα ρεστα απο τους αλλους για τις δικιες σου μα^%%^$%$^ιες ...
Κοιτα να μεγαλωσεις και να μη ταλαιπωρεις τα καημενα τα ζωντανα! Πριν αγορασεις κατι κατσε και διαβασε τι χρειαζονται και τι απαιτησεις εχουν!
Αν θες να βλεπεις μαχες ... βαλε ενα dvd τον ραμπο η τον ροκυ ... Αν ολα και ολοι σου φταινε επειδη εσυ κανεις ανοησιες (εκτος απο ενα ψυχολογο) θα σου ελεγα να εκτονωνεις την ενεργεια σου σε αλλες ασχολιες!
Ελπιζω να σου απαντησα ολοκληρωμενα και να μην εχεις αλλα παραπονα!
__________________

Gab at Facebook:
https://www.facebook.com/GreekAquaristsBoards/
https://www.facebook.com/groups/GreekAquaristsBoards/
Knowledge is having the right answer
Intelligence is asking the right question
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01750 seconds with 11 queries