Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 14-10-09, 16:52
Το avatar του χρήστη Αber
Αber Ο χρήστης Αber δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-03-2008
Περιοχή: Aθηνα
Μηνύματα: 251
Προεπιλογή

ΕΙμαι απολυτα σιγουρος πως αν εγραφα πως εχω εναν αστακο και μου εχει φαει τα ψαρια θα μου λεγατε πως ο αστακος δεν παει με ψαρια και παει μονος του, οτι πριν τον παρω θα επρεπε να ρωτησω και να διαβασω αλλα ποστς σχετικα με την επιθετικοτητα των αστακων και να τον παω πισω και αλλα τετοια. τωρα που ειπα το αντιθετο ειστε ολοι απολυτοι στο οτι τα ψαρια τρωνε τους αστακους, επισης ειμαι απολυτα σιγουρος πως δεν ειναι η πρωτη φορα που καποιος σας τη λεει, εχω διαβασει δεκαδες ποστς που μελη του φορουμ εχουν παρεξηγηθει με τον τροπο που ανταποκρινεστε, δε νομιζεται οτι ειναι καιρος να αλλαξετε τακτικη και να βοηθατε αντι να το παιζετε εξυπνοι???


Επισης ειμαι σιγουρος πως θα πεσετε απ τα συννεφα με αυτα που λεω και δε θα μπορειτε να καταλαβετε το γιατι εκφραζω τετοια παραπονα, αλλα πολλοι θα γελασουν ξεροντας οτι εχω δικιο, και ειλικρινα σε καμια δεκαρια ερωτησεις που εχω κανει, ποτε μα ποτε δε μου λυσατε καμια, κι αν εσεις δεν εχετε την ορεξη, μην καταστρεφετε τα ποστς με το να λετε για αλλα και τι ειπα και τι ειπες και τι ειπε ο καυενας, αφηστε να απαντουν αλλοι που εχουν ορεξη.

Και αν εχω ενα οσκαρ, προφανως ξερω γιατι το εχω και τι προκειται να το κανω, αν θα εχω προβλημα με το αν ο χωρος που του διαθετω ειναι επαρκης θα σας δωσω το λογο να μου λυσετε το προβλημα οπως μονο εσεις μπορειτε
__________________
every dog has his day
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01520 seconds with 11 queries