Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #59  
Παλιά 27-05-11, 06:53
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ραφαηλ10 Εμφάνιση μηνυμάτων
θαναση και εσυ απο την ροδο τον πηρες τον παπαγαλο..?
ναι, απο Ροδο ειναι κι εμενα..
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Koninos Εμφάνιση μηνυμάτων
Με αυτό που ανέφερα πιο πάνω εννοούσα ότι δεν διευκρίνισα μαζί του το αν είναι ή όχι ήμερο αλλά δεν θέλω να τον πάρω και στο λαιμό μου. Αυτό που τονίζω όμως είναι η άποψη ότι ήταν πολύ άγριος ακόμα και αν δεν ήταν ταισμένος στο χέρι. Βέβαια μπορεί να κάνω και λάθος και πραγματικά περιμένω τις απαντήσεις σας και τις παρατηρήσεις σας. Να πω επίσης ότι χαίρομαι που βλέπω συγχομπίστες και τα πάνε μια χαρά με τα ζώα τους αλλά ώρες ώρες πιστεύω ότι είμαι λίγο άτυχος διότι από ότι βλέπω δεν έχει τύχει σε άλλους. Πραγματικά ζήλεψα με τους δύο προλαλήσαντες
οπως σου ειπε κι ο φιλος ο Πανος, ενα βασικο ειναι η επιλογη του να ειναι ταισμενος στο χερι, και η δευτερη και συμαντικη ειναι η επιλογη παπαγαλου.
πηρες μια πολυ δυσκολη ρατσα και πρεπει να εχεις παραπανω υπομονη...
γι αυτο και τα πουλια αυτα ειναι οικονομικα. αν σκεφτεις οτι σε μεγεθος και χρωματα ειναι σαν το δικο μου, αλλα εσενα εχει 100 κι εμενα 450 καταλαβαινεις...
συνεχισε να εισαι καλος μαζι του, φροντιζε τον και ενα βασικο ειναι να του μιλας. προσπαθησε να του μιλας σαν να μιλας σε ενα μικρο παιδι... οσο κι αν ακουγετε παραξενο καταλαβαινουν πολλα με το να τους μιλαμε και ιδικα αν μιλαμε γλυκα, η αγριεμενα...
καλη συνεχεια και καλο κουραγιο!!! εχεις ενα πανεμορφο παπαγαλο απλα θελει λιγο παραπανω κοπο απο εσενα...
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thanasis76 : 27-05-11 στις 06:53 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01503 seconds with 11 queries