Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #36  
Παλιά 28-07-09, 15:12
Το avatar του χρήστη madfdg
madfdg Ο χρήστης madfdg δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 03-07-2006
Περιοχή: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Μηνύματα: 1.432
Προεπιλογή

Καλησπέρα σας!!Καταρχήν να ευχαριστήσω τα παιδιά της Dream Waters για την υπομονή που έδειξαν με τις παραξενιές μου και για την φανταστική κατασκευή που έκαναν, όπως επίσης και τον Alexx και τον Andreas 72 για την βοήθεια τους!Λίγα σχετικά με αυτά που γράψατε τώρα!Το ενυδρείο θα είναι μεν διαχωρηστικό σαλονιού - τραπεζαρίας αλλά δεν επιθυμούσαμε να είναι ορατό εκατέρωθεν για πολλούς λόγους, η κατασκευή των υπερχειλήσεων ήταν κάτι που φοβόμουνα όταν μου το περιέγραφε ο Νίκος αλλά όταν συνδεθηκαν του έδωσα συγχαρητήρια για την σκέψη.Όσον αφορά την μελαμίνη επειδή και εγώ το φοβάμαι ήδη έχει δρομολογηθεί η επένδυση της απο επιπλοποιό (ο οποίος μάλλον θα αναλάβει και όλο το concept της κάλυψης του ενυδρείου).Για την κυκλοφορία, αν και αρχικά είχα προγραμματίσει την αγορά 2 vortech Mp40 μόλις είδα την απόδοση των 4 flow accellarators ίσως να μην τους εγκαταστήσω τελικά, ίδωμεν!!!Το chiller (Tr20)θα εγκατασταθεί στο μπαλκόνι το ερχόμενο καλοκαίρι μιας και το ενυδρείο θα πάρει μπροστά τέλη αυτού του καλοκαιριού!!!Αυτάααααα
__________________
Κώστας
"I dreamed a thousand new paths . . . I woke and walked my old one."
 
Page generated in 0,01415 seconds with 11 queries