Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 17-05-08, 14:51
kostasthess_ Ο χρήστης kostasthess_ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-09-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 139
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kostasthess_
Προεπιλογή

ευχαριστώ για τις συμβουλές... αλλά να το φυτέψω κάργα με steam plants δεν το νομίζω γιατί δεν θέλω να παρεμβαίνω και να κλαδεύω κάθε 3 την ώρα...πολύ stress ρε παιδί μου στα ψαράκια... για το σολήνα πίσω αριστερά περιμένω να μεγαλώσουν οι cabobes καθώς και θα προστεθούν και άλλα microssorium στο ξύλο εκεί πίσω... καμια ιδέα για την μέση πίσω??? κλαζ όσο για τισ vallisneries Που λες δεν θα το ήθελα σε καμία περίπτωση γιατί ήδη μου σπάνε τα νεύρα...πετάνε runners ΠΑΝΤΟΥ... μέχρι και στην άλλη άκρη έχω βρει ....ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ είναι...σκέφτομαι για ένα εχινόδορο και απο πίσω του τι?ένας εχινόδορος εκεί πίσω μόνος του δεν θα είναι αρκετός... και μία ερώτηση για την nymphea...την έβγαλα και την μετακίνησα λίγο και εκεί που όταν την είχα βάλει ήταν έανς βολβός με τα κοτσανάκια τώρα υπάρχει ο βολβός με τα μικρά φύλλα και αριστερά έχει πετάξει μια άλλη ρίζα με τα μεγαλύτερα φύλλα...τι κρατάω απο τα δυο...?μήπως μόνο το βολβό??
__________________
Και μην ξεχνάτε: Απο εραστιτέχνες φτιάχτηκε η Κιβωτός, και απο επαγγελματίες φτιάχτηκε ο Τιτανικός!!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01372 seconds with 11 queries