Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 19-02-09, 16:28
mixalis24 Ο χρήστης mixalis24 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 14-01-2009
Περιοχή: mykonos
Μηνύματα: 57
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ababapanos Εμφάνιση μηνυμάτων
Για σας. Για να μην τα πολυλογώ Είχα ένα 60 λίτρο που ειχε διαρροή από το κάτω μέρος μάλλον από την γωνία… έτσι και το σταμάτησα.Γιατι δεν μπορουσα να καταλαβω από πού χάνει και φοβόμουν μήπως σπάσει

Τώρα πάω σε νέο σπίτι και σκέπτομαι για 300 λίτρα… όμως και μόνο η ιδέα ότι μπορεί να μου ξανά συμβεί διαρροή σε ένα ενυδρείο τέτοιου μεγέθους με πιάνει τρόμος και μόνο που το σκέπτομαι. Με τις πιέσεις και το βάρος που ασκείτε στα τοιχώματα του ενυδρείου σε τοσα λιτρα
Εχει συμβεί ποτε να ακούσετε κάτι τέτοιο από φίλο η γνωστό? Υπάρχει κίνδυνος να σπάσει το ενυδρείο εν ωρα λειτουργιάς και να γίνει το σπίτι λίμνη?

Αν γίνεται πείτε μου μάρκες από ενυδρεία που να είναι πολύ ποιοτικές και να μην υπάρχει τέτοιος κίνδυνος.
καλησπερα. τι ενυδρειο ειναι το 60 λιτρο ?γιατι εαν ειναι αυτο που νομiζω κι εφοσον δεν εχεις βρει ακομη τη διαρροη του, μαλλον δεν εχεις διαρροη.... την εχω πατησει κι εγω με ενα juwel που νομιζα οτι εχανε απο καποια γωνια το περασα ολο εσωτερικα με σιλικονη και τελικα δεν εκανα τιποτα γιατι μετα απο μερικες ημερες ξανα τα ιδια ,τελικα διαπιστωσα οτι το νερο που ετρεχε ηταν μεσα στο εξωτερικο πλαισιο του ενυδρειου ...γελειο ε? τωρα εαν βασταει η τσεπη σου aguatlantis (www.aguatlantis.com)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01506 seconds with 11 queries