Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #89  
Παλιά 26-10-06, 10:53
Το avatar του χρήστη WATER_INN
WATER_INN Ο χρήστης WATER_INN δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 06-04-2005
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑ
Μηνύματα: 11
Προεπιλογή

Οι προτασεις που εγραψα δεν ειναι δικες μου υπαρχουν εδω http://www.aquarist.gr/mambo/index.p...d=12&Itemid=34 και ειναι απο το καταστατικο του συλλογου, τωρα γιατι σε καποιες παραγραφους αναφερεστε σαν συλλογος και σε αλλες σαν σωματειο δεν ξερω εσεις ξερετε, και συμφωνω με αυτες γιαυτο και τις εγραψα αλλα δεν εχει σημασια γιατι εγω δεν ξερω απο το χομπυ μονο απο επιχειρησεις.
Θα μπορουσα και εγω να γραψω οτι οσες φορες στο καταστημα βρεθηκαν τετοια ψαρια <<ηταν λαθος του εισαγωγεα,απο λαθος τα παραλαβα,απο λαθος τα πληρωσα και απο λαθος τα πουλησα>>.
Νομιζω μια βολτα στα καταστηματα θα δειτε οτι δεν θα βρειτε και πολλα τετοια ειδη.
Οταν θελουμε να συγκριθουμε με χωρες που ειναι ετη φωτος μπροστα απο εμας και ασχολουνται τωρα με τα υβριδια ενω εμεις ειμαστε σε νηπιακο σταδιο ακομα αλλα εγω δεν ξερω απο το χομπυ μονο απο επιχειρησεις.
Δεν θεωρω οτι υπαρχει αντιπαλοτητα μεταξυ των forum, του ΠΣΦΕ και των καταστηματων και σιγουρα δεν θεωρω οτι υπαρχει με εμας.
Θεωρουσα οτι ο ΠΣΦΕ θα επρεπε οταν ετοιμαζοταν το water inn να ειχαν ερθει να ειχαν συζητησει μαζι μου να δουμε τι σκεφτομαι τι θελω να κανω τι μυαλο κουβαλαω στο κεφαλι μου αν χρειαζομαι καποια βοηθεια ή συμβουλη μετα και απο τοσο ντορο που ειχε γινει στο forum,και οχι να εμφανιστει ο προεδρος μετα απο ενα χρονο (αυτο το θεωρω λαθος και στο εχω πει Τολη) αλλα εγω δεν ξερω απο το χομπι ξερω μονο απο επιχειρησεις.
Εγω την κριτικη τη βλεπω παντα θετικα αν και μερικες φορες ειναι υπερβολικη γιατι μονο ετσι μπορω να βελτιωθω.
Δουλεια ολων μας ειναι να ενημερωνουμε σωστα τους χομπιστες αλλα και οι χομπιστες θα πρεπει να μαθουν να ακουν και οχι να κανουν του κεφαλιου τους και να τα χρεωνουν στα καταστηματα οπως συνηθως γινετε.
Κακοι επαγγελματιες υπαρχουν σε καθε χωρο αλλα υπαρχουν και κακοι καταναλωτες.
Τι να κανουν τα καταστηματα οταν ο πελατης θελει να παρει εναν μολοσσο για να ζησει σε ενα διαμερισμα ή καποιος που μολις πηρε διπλωμα θελει να παρει μια φεραρι.
Και μια τελευταια ερωτηση προς τον γαυρο γιατι οσες φορες εχουν ερθει πρασινα παπαγαλοψαρα δεν εχουν ζησει ενω με τα κοκκινα δεν υπαρχει προβλημα?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01684 seconds with 11 queries