Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #53  
Παλιά 14-10-06, 00:54
Το avatar του χρήστη NIDAL
NIDAL Ο χρήστης NIDAL δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 31-03-2004
Περιοχή: NIKAIA
Μηνύματα: 154
Αποστολή μηνύματος AIM στον/στην NIDAL Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην NIDAL
Προεπιλογή

Καλησπερα και απο εμενα!
Η εμπειρια μου απο το δικο μου μαγαζι ειναι ακομα πολυ μικρη.Υπαρχει ομως η εμπειρια στον Καρχαρια.
Δυστυχως οχι μονο πουλανε τα συγκεκριμενα ψαρια,αλλα ο κοσμος τα ζηταει και επιμονα.Παμπολες φορες εχω αναφερει στον κοσμο οτι τα ψαρια αυτα ειναι κατασκευασμα εργαστηριων.Πιστεψτε πως οχι απλα δεν πτοουνται,αλλα θελουν κι αλλα!!!Ειχε τυχει στο μαγαζι καποια περιοδο να υπαρχει ελλειψη παπαγαλοψαρων και καθημερινα επαιρνε κοσμος τηλεφωνο να ρωτησει αν φεραμε.Καταλαβαινετε λοιπον πως το καλυτερο που εχει να κανει ενα μαγαζι,ειναι να ενημερωνει τους πελατες του για το τι προκειται να αγορασουν ,αντιπροτεινοντας κατι φυσικο και περισσοτερο ομορφο για το ενυδρειο του!!!
Η καμπανια αυτη που ξεκιναει ο συλλογος θα με βρει και εμενα συμφωνο.Σε καμια περιπτωση δεν θα βγω να σας πω οτι δεν θα ξαναφερω κ.τ.λ!!!Αυτο που εγγυομαι ειναι κατι που κανω εδω και ενα χρονο που ασχολουμαι επαγγελματικα με το αντικειμενο.Πληρης ενημερωση του κοσμου για το τι ειναι αυτο που τους ενδιαφερει να αγορασουν.Αν απο 'κει και περα επιμενουν..................????????
__________________
Αυταααααααααα........

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01733 seconds with 11 queries