Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #69  
Παλιά 25-05-13, 13:36
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

πηγα στην ανθοκομικη κιφισιας και βρηκα εναν απιστευτο τυπο.Γιαννης Γρυλλης λεγεται κ ειναι γεωπονος κ παραγωγος υδροβιων φυτων.φοραγα και τη μπλουζα του GAB και μολις με ειδε ενδιαφερθηκε πολυ.δε συνηθιζω να κανω διαφημιση,αλλα ο συγκεκριμενος ειναι νεος ανθρωπος με ορεξη και ενθουσιασμο αποτι ειδα οποτε νομιζω αξιζει να εχει μια στηριξη και απο μας οσο μπορουμε.

εχει φυτωριο στο μαραθωνα και εχει πολυ περισσοτερα ειδη αποτι ειχε στο περιπτερο.η σελιδα του ειναι www.greekponds.gr και το τηλεφωνο του 6977707208.το ξαναλεω,οτι δεν συνηθηζω να κανω διαφημιση αλλα μου φερθηκε αψογα και θα ητανε αδικο να μην ενημερωσω.μακαρι να ητανε ολοι οι επαγγελματιες ετσι στη χωρα μας.

τα φυτα που πηρα τωρα.απο αριστερα,ακορος,εκουιζετουμ,2 ιακυνθοι,3 παπυροι,υδροκοτυλα,ισολεπης,και μπροστα ειναι μια διονεα που την πηρα για την ανιψια μου,ενα ελληνικο φυτο που φυτρωνει σε πολλες πηγες κλπ δε μπορω να θυμηθω πως μου το ειπανε,και στη λεκανη ενα επιφανειας που ειναι σαν μος καπως αποτι μου ειπε ειανι ασιατικο,οπως και κατι αλλο που ειναι σαν μικρο δεντρακι κιαυτο επιφανειας.θα βαλω κοντινες μετα να μου πειτε ονοματα γιατι εχω σπασει το κεφαλι μου και δεν τα σημειωσα

για ολα αυτα που βλεπετε με χρεωσε 35 ευρω!και αυτα στη λεκανη μου αρεσανε παρα πολυ και μου τα εδωσε τσαμπα!και μου ειπε αφου εισαι απτο φορουμ οποιος ενδιαφερεται για φυτα θα κανουμε καλυτερες τιμες.μαλιστα στην αρχη τα υπολογισε κανα 50αρι(και παλι μειωμενες οι τιμες)και μολις τελειωσε το λογαριασμο μου λεει 35εγω υπολογιζα να φυγει κανα 80αρι σημερα σαυτα

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01566 seconds with 11 queries