Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #117  
Παλιά 26-09-13, 12:12
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kixlidatos Εμφάνιση μηνυμάτων
Ολοι οσοι ειμαστε καπως τακτικοι εδω μεσα,λιγο πολυ ξερουμε ποιος ειναι πολυλογας και ποιος ειναι που θελει πραγματικα να βοηθησει.
+1 σαυτο,συμφωνουμε
αλλα το ιδιο ισχυει και για εκεινους που δεν μιλανε πολυ...

ασχετα απτα ονοματα και τον αριθμο των δημοσιευσεων του καθενος,καποιους απο εδω μεσα τους γνωριζω προσωπικα και καποιους οχι.

οσον αφορα εκεινους που γνωριζω,ξερω περι τινος προκειται και αν αξιζουν να σεβομαι την πορεια τους στο χομπι και τη γνωση τους,γιατι τους γνωριζω

οσον αφορα τους αλλους που δεν γνωριζω προσωπικα,μπορω να τους κρινω μονο με βαση αυτα που εχουν γραψει.ουτε εγω γνωριζω πχ τον κλεοβουλο προσωπικα,αλλα ξερω οτι οταν ο ανθρωπος μιλησει θα μαθω κατι.
και δεν ειναι μονο ο κλεοβουλος(μην κολλαμε στα ονοματα τωρα,σορυ κλεοβουλε),υπαρχουν και αλλοι αρκετοι,και μαλιστα καποιοι ειναι και μικροτεροι σε ηλικια απο μενα,και καποιες περιπτωσεις μαλιστα και πιο καινουριοι στο φορουμ αποτι εγω.

αν καποιος δεν γραφει συχνα στο φορουμ,δεν ειμαι υποχρεωμενος να ξερω τι ειναι και τι κανει.και φυσικα δεν ειμαι και υποχρεωμενος να εμπιστευτω την υποτιθεμενη "εμπειρια" του
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01554 seconds with 11 queries