Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #43  
Παλιά 17-03-15, 07:15
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

μιχαλη(υποθετω μιχαλη σε λενε απτο nickname),η ουσια ειναι αυτο που εγραψε ο σπυρος απο πανω.
τα υπολοιπα ειναι μονο και μονο πληροφοριακα και "ακαδημαικα" για χαρη της συζητησης.

την απαντηση σε αυτο που ρωτας στην ειχα δωσει στο αλλο θεμα σου(λινκ παραπισω).
οπως σου ειπα πολλες φορες και τοτε και τωρα,αυτη ειναι η γνωμη μου μονο και δεν εισαι υποχρεωμενος να την ακολουθησεις

μπορει να ρωτησες για ενα προιον,αλλα το προβλημα παραμενει το ιδιο και σεκεινο το θεμα και σαυτο

η αποψη μου ειναι ακομα η ιδια.αν θες να δεις βελτιωση,βαλε τα ιδια ψαρια σε περισσοτερο νερο.
εκει καταληγω.

επισης,δεν εχω δει πουθενα γραμμενο ποτε πως τα φιλτρα θελουν καθαρισμα καθε δυο μηνες.
αυτο που εχω δει να λεγεται και το ακολουθω κιεγω,ειναι καθαρισμος οταν πρεπει αναλογα με το ενυδρειο.

αν ομως δω οτι σε ενα ενυδρειο μου ο καθαρισμος πρεπει να γινεται καθε δυο μηνες,
θεωρω οτι χρειαζομαι μεγαλυτερο φιλτρο,ωστε αυτος ο χρονος να γινει καθε εξαμηνο.
δουλευουνε πιο ανετα τα φιλτρα ετσι πως να το κανουμε?

για τον ιδιο λογο δεν λεω ποτε σε καποιον "παρε φιλτρο με ονομαστικη τιμη τα λιτρα σου",
αλλα λεω παντα να μπαινει μεγαλυτερο.

και φυσικα δεν εχω ιχνος αντιπαραθεσης σε οτι γραφω-για να μην παρεξηγηθω-λεω απλα τη γνωμη μου και το τι κανω εγω.
φιλικα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01367 seconds with 11 queries