Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 31-01-10, 14:02
drbig Ο χρήστης drbig δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-11-2009
Περιοχή: ΣΑΛΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΕΣΕΙ
Μηνύματα: 887
Προεπιλογή

Χτες το βράδυ τον έπιασα 2 φορές και τον έβαλα στη γεννήστρα μέχρι τη Δευτέρα; που θα τον μεταφέρω, αλλά και τις 2 φορές το σκασε..... Τωρα το πως το έσκασε δεν το ξέρω....μιας και η γεννήστρα εξέιχε απο το νερο...
Σήμερα δεν με αφήνει να τον πλησιάσω, και συν τοις άλλοις επειδή πλησίασα στην ανούμπια με τα αυγά μου την έπεσε ο Σκαλάρης!!!!!! Με τσιμπούσε γιατί νόμιζε οτι ήθελα τα παιδιά του!. Ένας λόγος ακόμη που λατρεύω αυτα τα ψάρια...
Πάντως ο Pleco είναι όντως πολύ χοντρόπετσος... τον ακούμπησα και μου θύμισε το δέρμα του αγγούρι της θάλασσας...
-------------------------
τώρα που γράφω τον παρατηρώ πως τριγυρίζει τα αυγα......οι Σκαλάρηδες δεν μπορούν να τον πειράξουν......
-------------------------
ΟΚ μόλις τον έπιασα. Αλλα τώρα είμαι τσατισμένος γιατι τελικά δυαλύθηκε το ενυδρείο. Πάνε οι ανούμπιες, ξηλώθηκαν βαλισνέριες, καμπομπες, κτλ.... Και φυσικά τρόμαξαν όλα τα υπόλοιπα ψάρια, και οι Σκαλάρηδες με τσιμπησαν καμιά 20 φορές.....Που να ξεραν οτι εγώ γι αυτούς δουλέυω.....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη drbig : 31-01-10 στις 14:02 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01382 seconds with 11 queries