Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 12-09-11, 12:09
accnt Ο χρήστης accnt δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2003
Περιοχή: ΑΛΙΜΟΣ
Μηνύματα: 3.097
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lazior Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπέρα δυστηχώς ο Φίλος μου ήρθε ( το δυστηχώς πάει στην διάγνωση του ) και μου είπε τα ψάρια παπαλα δεν βγάζουν βδομάδα 100 ο κλόουν και 50% τα ριγέ τα οποία προσφαίρθηκε να τ αφιλοξενήσει σε δικό του ενυδρείο γι αθεραπεία ΟΧΙ στο κανονικό δικό του για τον φόβο μεταδόσεως ασθένειας στα δικά του. Το θέμα είναι ότι λέει ότι θέλει εξ αρχής στρώσιμο και δεν νομίζω ότι έχω τον χρόνο για διάβασμα να το κάνω, το κουράγιο και μου έβαλε το σαράκι νατο ξαναστρώσω μεν αλλά ως γλυκού νερού που σαφώς και έχει δουλειά, απαιτεί χρόνο αλλά επ' ουδενί δεν είναι το ίδο με το θαλασσινό ( εξ' ου και το αποτέλεσμα ότι δεν είναι ίδιο) τα ερώτηματα μου αφού σας ζάλισα είναι τα εξής
α) γίνεται αυτό? Ναι γίνεται
β) τα φίλτρα κ.λ.π κάνουν και στα δύο? Ναι κάνουν. Πλύσιμο με νερό βρύσης και στα βιολογικά υλικά.
γ) βράχοι, άμμος θα πλυθούν και θα επανατοποθετηθούν? Μόνο αμα πας σε ψάρια που χρειάζονται "σκληρό" νερό. Π.χ. Αφρικάνες.
δ) με τι νερό θα πλυθούν... Βρύσης και αστα λίγο.
το αν θα γίνει και μετά διάβασα εν ολίγοις στο σιτε πήρα μια εικόνα των βοηθημάτων απλά τα 4 ερωτήματα με σταματάνε...
καλή συνέχεια
Καλή συνέχεια.
__________________
small minds just talk about people, medium minds talk about things, but the great minds talk about ideas...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01485 seconds with 11 queries