Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 23-04-16, 14:51
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από XrhstosT Εμφάνιση μηνυμάτων
Σας ευχαριστω ολους.κατεληξα στο 106 καθαρα για πρακτικους λογους!το σπιτι ειναι μικρο και ο αποθηκευτικος χωρος του επιπλου κατω απο το ενυδρειο μπορει να φιλοξενησει με το ζορι το 106.σε αυτο το σπιτι ετσι και αλλιως μεγαλυτερο ενυδρειο απο 120 λιτρα δεν μπορει να στηθει.και σε αυτην την περιπτωση πιστευω πως το 106 παλι θα μου αρκει.αν στο 60αρι εχω 43 λιτρα καθαρα στο 120 θα εχω 90 χονδρικα.οποτε και γι αυτο θα μου κανει.σας ευχαριστω και παλι!λαθος μου το ξερω,αναποφευκτο ομως...

Στάλθηκε από το HTC Desire 516 dual sim μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Χωρος βρισκεται οπως θα βρεθει και χωρος για μεγαλυτερο ενυδρειο στη συνεχεια
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από XrhstosT Εμφάνιση μηνυμάτων
Ερωτηση,το νεο φιλτρο εχει ανθρακα μαλλον σε σακουλακι.ειναι σαν ψιλο χαλικι.τον βγαζω απο το τουλι που ειναι συσκευασμενος ή οχι;
Α το πηρες τελικα. ΟΚ με γεια.
Οχι μη το βγαλεις απο το σακουλακι. Ειναι μεσα για να μη διαλυθει στο νερο και μετα στο ενυδρειο.
Μετα απο κανα μηνα πετα το και βαλε συμπληρωσε ελαφροπετρα στη θεση του
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη delta66 : 23-04-16 στις 14:51 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02335 seconds with 11 queries