Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 23-02-13, 22:33
Το avatar του χρήστη Αντζι
Αντζι Ο χρήστης Αντζι δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-02-2013
Περιοχή: ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 552
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΟΚ δεν τρεχει τιποτα. Στρωσε οπως θελεις απο τη στιγμη που δεν κινδυνεύουν ψαρια.
Απλα ειδα τι εγραψες εδω και αναρωτηθηκα.
Οτι θες ρωτας. Δεν ζαλιζεις κανενα.
Αν ξερει καποιος την απαντηση εχει αποψη, και εχει χρονο και ορεξη θα απαντησει.
με συγχωρεις αν ακουστηκα καπως.εγραφα και γρηγορα λογω του μικρου.
απο την αρχη ανοιξα το αλλο θεμα ωστε να μου πειτε πως να στρωσω σωστα και περιμενα να με καθοδηγησετε.Τωρα θα μου πεις οκ δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να απανταμε στον καθε ενα και να λεμε τα ιδια και ισως να εχεις και δικιο.ο καθε ενας διαβαζει και αποφασιζει για τον εαυτο του στο τελος τελος.
Απλα περιμενα απαντησεις μιας και τοσα χρονια πια ειστε εμπειροι και εγω οφειλω να το κανω σωστα αυτη τη φορα.
Ακομα δεν εχω ξεκινησει να φανταστεις γιατι το φοβαμαι και αυτο εφοσον δεν το γνωριζω,την αμμωνια εννοω.μην κανω κανενα λαθος.
Το αποφασισα μεν το φοβαμαι δε γιατι ακομα και τωρα ουτε με την τροφη ξερω τον τροπο ουτε αλλιως.Αν ηξερα ισως αποφασιζα κατι αλλο...
Εαν εχεις την καλοσυνη και τον χρονο και τη ορεξη μπορεις να μου πεις εσυ τους τροπους βεβαια.
Αυριο θα ξεκινησω αλλωστε.
Και παλι με συγχωρεις εαν ο γραπτος λογος μου ηταν λαθος η αποτομος.Δεν ηταν αυτος ο σκοπος μου εννοειται.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01407 seconds with 11 queries