Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 23-02-13, 20:15
Το avatar του χρήστη Αντζι
Αντζι Ο χρήστης Αντζι δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-02-2013
Περιοχή: ΒΥΡΩΝΑΣ
Μηνύματα: 552
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Για να καταννοησεις τον κυκλο δεν χρειαζεται να περασουν ενα δυο μηνες με μετρησεις.
Απλα τον διαβαζεις, και βλεπεις ενα σχεδιαγραμμα με ετοιμα τα συνηθη αποτελεσματα των μετρησεων οταν στρωνει φυσιολογικα ενα φιλτρο.

Εξαλλου μπορει να στρωθει παρομοια και με τροφη σε αποχη ως πηγη αμμωνιας και με βοηθεια απο βακτηρια εμποριου για καποια επιταχυνση.
διαβαζω καθε μερα και οσο πιο πολυ μπορω.θα διαβασω και αυτο που εβαλες.
Να σου πω κατι ομως?ανοικα τοπικ και ελεγα ακριβως τις κινησεις μου και ρωτουσα να με βοηθησετε λεγοντας μου πως ακριβως να στρωσω.να μου πειτε τι προτεινετε δηλαδη.μου ειπε ενα παλικαρι "εγω θα εστρωνα με αμμωνια"αλλη απαντηση δεν πηρα...
ρωτουσα πως γινεται με τροφη γιατι δεν ειχα καταλαβει αλλα δεν πηρα απαντηση.οποτε καπως πρεπει να ξεκινησω.
εχω παρα πολλες αποριες και πολλα δεν τα καταλαβαινω και με τοσο που διαβαζω συν τα αλλα που εχω στο κεφαλι μου ερχεται και δενει και γινεται το μυαλο ζελε.
και βακτηρια εχω(denitrol) και τροφη καινουρια εχω.τα παντα.γιαυτο ρωτησα πως ειναι καλυτερο να ξεκινησω.καλα τα λες αλλα απο μονη μου χωρις να με βοηθησει ενας εμπειρος αναγκαστικα θα παρω μια αποφαση που θα μου φανει βατη(αμμωνια που εχετε και υπομνημα οποτε τα βλεπω και τα κανω)
Και για μενα ψιλομπελας ειναι να μπλεξω με μετρησεις κτλ εχοτας ενα μικρο παιδι.Συνεχεια ομως να ρωταω και να σας ζαλιζω δεν γινεται ετσι δεν ειναι?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01623 seconds with 11 queries