Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 27-01-17, 01:23
Το avatar του χρήστη Yo13
Yo13 Ο χρήστης Yo13 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-04-2013
Περιοχή: Αρτα
Μηνύματα: 103
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα φιλε!
Οπως είχαμε πει και παλιότερα σε αντίστοιχο θεμα περί επιθετικότητας,η μόνη επιλογή που έχεις ειναι να το πας ή να ερθει εκπαιδευτής και να ξεκινήσετε παρέα την εκπαίδευση!
Την βασική υπακοή την μαθαίνεις εσυ και στην συνεχεια την δείχνεις στον αγαπημένο φιλο σου με τον εκπαιδευτή να σε καθοδηγεί σωστά δείχνοντας σου τις εντολές που με αυτές θα πορευτήτε στην συνεχεια της ζωής του!
Η συγκεκριμένη ράτσα εχει πολλες ιδιαιτερότητες και χρειάζονται έμπειρο ιδιοκτήτη!
Μακαρι να εχεις απλα στον χώρο που θα μείνει,γιατι ειναι ζωντανό που πρεπει να τρέχει καθημερινά!
Καλη συνεχεια.
Απλα κανω τις ερωτησεις μηπως καταφερω να βρω καποια λυση χωρις να σπαταλησω χρηματα, αλλα απο οτι βλεπω ειναι μονοδρομος και πρεπει αναγκαστικα να το κανω...εεε το σπιτι που μενω ειναι αρκετα μεγαλο, αλλα οταν θα το κατεβαζω θα το πηγαινω σε ενα γηπεδακι μπασκετ που εχει εδω διπλα απο το σπιτι μου....αλλα ετσι κι αλλιως πηγαινω κι εγω για τρεξιμο το βραδυ, οποτε μπορω να την περνω κι εκει μαζι μου, απλα η μετακομιση μου ηταν εκτος προγραμματος και ειναι κατι που εχει ταραξει τις ισσοροπιες και δεν ειμαι διατεθειμενος να την δωσω καπου αλλου, οπως βλεπω πολλους να δινουν τα σκυλια τους.
 
Page generated in 0,01422 seconds with 11 queries