Θέμα: Χελώνες
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 06-06-07, 19:58
Το avatar του χρήστη ramsys
ramsys Ο χρήστης ramsys δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-05-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 143
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Takis Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο το χωρις νοημα χιουμορ δεν κοβεται με τιποτα?
Κ. Τάκη αφήστε τα να πάνε. Με αφορμή αυτή την απάντηση θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για την πολύτιμη βοήθεια σας που με έβαλε στον κόσμο του ενυδρείου και να σας συγχαρώ για την προσπάθεια σας και το μεράκι που έχετε προ πάντων για το χόμπι. Και θα ήθελα σε αυτό το σημείο να αναφερθώ στους λοιπούς χρήστες του φόρουμ με αφορμή την απάντηση του κ.Τάκη που είναι στην ουσία δάσκαλος ή καλύτερα εκπαιδευτής και την δική μου ιδιότητα ως εκπαιδευτικός, να ακολουθουν τον τρόπο του και να έχουν ως κύριο στόχο στο να μεταλαμπαδέψουν τις γνώσεις τους σε άτομα που τις χρειάζονται χωρίς ειρωνικό ή υποτιμιτικό και πολές φορές απαξιοτικό ύφος για τον συνχομπίστα τους. Ένας αρχάριος και θα πέι και θα κάνει βλακίες, όπως άλλωστε όλοι έχουμε κάνει και οχι μόνο στο θέμα του ενυδρείου αλλά σε οτιδήποτε έχουμε ασχοληθεί για πρώτη φορα. Και για του λόγου το αληθές μια από τις ηλίθιες και προ πάντων λαθασμένες σκέψεις μου ήταν σκεπτόμενος πως μια χελωνίτσα μεσα στο ενυδρείο θα ήταν ωραίο θέαμα ρώτησα αν μπορέσει να συμβιώσει μαζί με τα άλλα ψαριά και αν επιρεάσει αρνητικά το ενυδρειο(τι πιο φυσιολογικό από αυτην την σκέψη μου?)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01499 seconds with 11 queries