Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 14-01-12, 10:56
Το avatar του χρήστη kixlidatos
kixlidatos Ο χρήστης kixlidatos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-08-2011
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 1.012
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΠαναγιώτηςCR7 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμένα πρωσοπικά ο αρσενικός saulosi δεν σταματάει να φλερτάρει με τις θηλικές μέχρι να μπουκωθεί και η τελευταία. Μόλις μπουκωθεί και η τελευταία τότε γίνεται αρνάκι!(Του πέφτουν οι ορμές)
Που το ξεθαψες αυτο Παναγιωτη

Τωρα πλεον ειμαι βεβαιος για τις πααρατηρησεις που εκανα στο δικο μου ενυδρειο.

Το μπουκωμα των θηλυκων εξαρτατε αποκλειστικα απο τις θηλυκες,και οχι απο τα αρσενικα.Αν η θηλυκια δεν ειναι αυγωμενη ,ο αρσενικος παραμενει αδιαφορος απεναντι της.Αυτο ισχυει και για τα 6 χαρεμια που εχω ,ακομα και για τις φροντοζες.Οσο η θηλυκια ειναι αυγωμενη,ο αρσενικος ειναι πολυ δραστιριος,και οπως παρατηρησες και εσυ,μετα γινετε αρνακι.
Και για να στηριξω και αλλο την αποψη μου ,θα σου πω και κατι αλλο.
Εχω ενα χαρεμι απο βενουστους εδω και δυο χρονια.Τα χαρια ειναι τωρα 20 ποντους,εχουν ωριμαση,αλλα για καποιον αγνωστο λογο για μενα δεν εχουν μπουκωσει ποτε.Ενω ο αρσενικος καποιες φορες ριχνει τον χοροτου,ποτε δεν εχει ασχοληθει με τις 3 θηλυκες του.

Κριμα τωρα που ξααναδιαβασα το θεμα,θυμηθηκα οτι ειχε πολυ ενδιαφερον,αλλα καποιες ειρωνικες κρητικες δεν αφησαν να καταθεσουν και αλλα παιδια τις αποψης τους.

Παντος η δικη μου αποψη ειναι αυτη.Τα αρσενικα ειναι δραστηρια,οσο η θηλυκες ειναι αυγωμενες και μεχρι να τις μπουκωσουν,μετα γινονται αρνακια
__________________
Το Σοφοτερο ειναι ο χρονος,ανακαλυπτει τα παντα
Το Ωραιοτερο ειναι ο κοσμος γιατι ειναι εργο Θεου
Το Δυσκολοτερο ειναι να γνωρισεις τον εαυτο σου
Το Ευκολοτερο ειναι να δινεις συμβουλες σε αλλους
Θαλης ο Μιλησιος 640-546 π.χ
Africa γιατι ετσι μαρεσει
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01831 seconds with 11 queries