Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #68  
Παλιά 12-11-12, 01:26
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lionor Εμφάνιση μηνυμάτων
μεχρι 7 η 8 εχουν συνηθως... αν ενωεις για ακριβεια, κρατα αναμεσα στο 2 και το 4. Δεν ειναι δα και κρισιμο, απλα μια λογικη τιμουλα ειπα που με τουμπανο βιολογια πρεπει να καταναλωθει...

το δικο μου τεστ, εχει μεχρι 2. Τελευταια ενδειξη λεει: <2 Πως θα ξερω μετα αν ειναι 3 ή 4 ή 14...;
ποιο τεστ ειναι αυτο? της api εχει μεχρι 7 και της serra μεχρι 8...
τεσπα και 2 ειναι οκ...


Παράθεση:
εξαρταται απο την αμμωνια σου, την περιεκτικοτητα της και κατα ποσο ειναι ξεθυμασμενη.
Η δικια μου (με βαση αυτη σου ειπα ) ειναι concentrate 30%, σε πολλα φαρμακεια δινουν 14% η 9% νομιζω...

που να ξερω τωρα τι αμμωνια εχω... καθαρη αμμωνια την ειχα ζητησει, νομιζω 90% καθαρη
δεν υπαρχει 90% αν πηρες απο φαρμακειο ειναι μεχρι 14%
Λογικα λεει πανω... τεσπα, ριξε μεχρι να δεις να ανεβαινει στο τεστ



Παράθεση:
Μπορει βεβαια και να φταιει ο τροπος που μετρας. (στο συγκεκριμενο τεστ ειναι πολυ πιθανο γιατι εχει την ιδιεταιροτητα του κρυσταλωματος) εχω κανει ως τωρα πανω απο 40 μετρησεις, εχω μαθει να μετραω. Ξαναεκανα το απογευμα ξανα και ξανα, και με ολοκαινουργιο τεστ
ναι αλλα οπως σου ειπα μερικες φορες το τεστ νιτρικων κρυσταλωνει γι αυτο θελει γερο κοπανημα. Κι εγω το ειχα παθει και οι περισσοτεροι

Παράθεση:
εννοω οτι ακομα κι αν δεν ειχα ριξει ουτε μπολι ουτε βακτηρια, δεν θα πρεπε να ειχε ξεκινησει εστω ο κυκλος του αζωτου;
απο μονος του χωρις αμμωνια πως να ξεκινησει?
Το χω ξανακουσει αυτο αλλα δε στεκει, τουλαχιστο θεωρητικα...
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01498 seconds with 11 queries