Θέμα: Διαχυση co2
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 06-11-18, 22:09
Το avatar του χρήστη Themis_aqua
Themis_aqua Ο χρήστης Themis_aqua δεν είναι συνδεδεμένος
Support Team
 
Εγγραφή: 15-01-2015
Περιοχή: Λαμια
Μηνύματα: 1.632
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stanisalus18 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο ισχυει και για τον Qanvee που λετε εδω? Το ανταλλακτικο που εχει μεσα για ποσο κραταει, καθε ποτε θελει αλλαγμα? Αν καταλαβα καλα για τη μεγιστη αποδοση του, πρεπει να το δουλευουμε ολο το 24ωρο ετσι? Καλημερα
Γιαννη και ο Qanvee ετσι δουλευει απ τη στιγμη που χει μεσα αυτο το ειδος κεραμικου υλικου..καθαριζεται με χλωρινη,οποτε δεν χρειαζεται συχνα αλλαγη..
Να το δουλευεις ολο το 24 ωρο γιατι τι σχεση εχει;
Ετοιμαζεις φυτεμενο και δεν μας το λες;;
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pagokoftis Εμφάνιση μηνυμάτων
Τον συγκεκριμένο τον δουλεύω χρόνια!! Δεν έχει πάθει κάτι... Η μία από τις δύο φτερωτές κολλάει που και που, αλλά παίρνει μπρος σύντομα και η από πάνω δουλεύει συνεχώς.. Δεν βγαίνει ούτε ίχνος φυσαλίδας προφανώς στην έξοδο και είναι σχετικά αθόρυβο...
Μια και μου άρεσε πολύ έχω πάρει άλλο ένα, έχω βγάλει φτερωτές, του βάζω ενυδρειακό βαμβάκι, συνδέω μια αντλία και το έχω μετατρέψει σε σκούπα βυθού.. Δουλεύει καλύτερα από οποιαδήποτε σκούπα έχω δοκιμάσει...
Επίσης αν προσέξεις να το έχεις σε σκοτεινό μέρος, ή αν το τυλίξεις με μαύρη ταινία, γίνεται πρώτης τάξης εξωτερικό μικρό φίλτρο, πανεύκολο στον καθαρισμό.,. και αν κολλήσεις την κάτω φτερωτή, βάζεις και διοξείδιο παράλληλα...
φιλε pagokofti, φανταζομαι το δουλευες με δυνατο φιλτρο κι ιδιας διατομης οι σωληνες του; εγω τον ista max mix που ειχα για ενα διαστημα που ναι κι αυτος με φτερωτες,δεν τον σηκωνε το φιλτρο μου..αλλα 16/22 σε 12/16 ειναι θεμα..
__________________
Θέμης

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Themis_aqua : 06-11-18 στις 22:09 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01536 seconds with 11 queries