Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #95  
Παλιά 26-12-11, 14:05
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν ξερω τελικα τι παιζει με αυτη τη δωροεπιταγη στην κηφησια.την τελευταια φορα που ειχα παει,(πριν απο κανα 5μηνο νομιζω)μου ειχανε πει οτι δεν ψωνιζεις οτι θες ακριβως με ολα τα λεφτα της δωροεπιταγης,αλλα τη χωριζουνε σε ποσοστα.δε θυμαμαι τα νουμερα που μου ειχανε πει αλλα ητανε για παραδειγμα,ενα 30% εξοπλισμος,20%τροφες,40%ψαρια κλπ.
δε γνωριζω αν το εχουνε αλλαξει τωρα η αν μου ειπανε εμενα μπουρδες(γιατι σεμενα το συνηθιζουνε για καποιο λογο),αλλα μαλιστα μου ειχε κανει εντυπωση τοτε γιατι θυμαμαι αναρωτιομουνα γιατι το βρισκουν ολοι να συμφερει εδω μεσα, αν ειναι ετσι και τη χωριζουνε ετσι τμηματικα τη δωροεπιταγη

οσο για τα anubias σιγουρα ειναι απομιμησεις, ασχετα αν(αποσα βρηκα να διαβασω)φαινονται ναναι καλες,αλλα ως τετοιες τα αγοραζεις(τουλαχιστον οποιος εχει μια ιδεα του τι παιζεται).σιγουρα αν ο εξοπλισμος ειναι θεμα κατα την αγορα,και το κοστος εβγαινε σχεδον στα ιδια με τα juwel δεν το συζηταμε,κιεγω juwel θα επαιρνα.αν ομως ο εξοπλισμος υπαρχει ηδη (οπως στη δικια μου περιπτωση),αμφιβαλω οτι θα μπορουσα να βρω ενυδρειο 240 λιτρα με 200 ευρω αλλου.(και για αμεση αγορα,ετοιμοπαραδοτο)μιλαω για τη δικια μου περιπτωση παντα.
Η αληθεια ειναι πως ανα διαστηματα κατι πρεπει να παιζει με τις επιταγες...αν ειχα και εγω τον εξοπλισμο σε ανουμπιας θα πηγαινα κατα πασα πιθανοτητα εκτος αν ειχα βαση οποτε θα τσιμπαγα μια προσφορουλα cayman 180lt στα 190ευρω που ειχε οταν πηγα!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01490 seconds with 11 queries