Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 19-09-10, 15:09
africano Ο χρήστης africano δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 07-09-2010
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 151
Προεπιλογή

λοιπον...απο την πισω πλευρα ειναι το σαλονι και το βλεπουμε και απο εκει... οποτε δεν μπαινει πλατη.... οι βαλισνέριες ηταν οι μεγαλυτερες που βρηκα ... τους εβαλα και ενισχυτικο λιπασμα JBL σε μπαλιτσες απο κατω........ ελπιζω θα μεγαλωσουν

Οι ασπρες πετρες και το αληθινο κοραλι μεταφερθηκαν μαζι με το μπολι απο το παλιο ενυδρειο για λογους βιολογιας... μιας και απο 110 λιτρα με 4 ψαρια πηγα στα 450 λιτρα με τα ιδια ψαρακια αρχικα και προστεθηκαν αλλα 10 μετα.. και αναμενω αλλα 9 συντομα... οταν ωριμασει το ενυδρειο σε 3-6 μηνες θα αφαιρεθουν (νομιζω) .. αν και δεν με χαλανε για να ειμαι ειλικρινεις ....


ποιο σημαντικο ειναι το θεμα haps+mbuna και διατροφης.. προς το παρον τρωνε μονο flakes JBL novo malawi και JBL novo bits (που ειναι για δισκους και μικρες κιχλιδες γραφει απο πισω (καποιος μου ειπε οτι το δευτερο δεν κανει αλλα εχω εμπιστοσυνο στην εταιρεια.. εσεις τι λετε???? ... δοκιμασα να τους δινω και HIKARI CICHLID STAPLE medium pellet αλλα με φοβησε οταν ειδα ενα μικρο να το εχει στο στομα και να μην μπορει να το φαει λογο μεγεθους... λετε να συνεχισω να το δινω??? τελος τους βαζω και σταγονες JBL activol βιταμινες για υγεια...

μου προτειναν ocean nutrition κατεψυγμενα αλλα δεν τα βρηκα πουθενα.... εσεις εχετε να προτεινετε κατι??? αλλα και που το βρισκω....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01450 seconds with 11 queries