Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 21-03-07, 17:45
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Emily Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτά από άτομο που προσπαθούσε να με πείσει να μετακομίσω τα 2 χρυσόψαρά μου από το 100 λίτρο στο μικρό των 26 λίτρων και να κάνω το μεγάλο τροπικό. Το ίδιο άτομο υποστήριζε ότι το χρυσόψαρο είναι μια χαρά και σε γυάλα......!!!! και όταν μεγαλώσει αν μεγαλώσει χρειάζεται πιο πολλά λίτρα.... Τέλος πάντων το θέμα δεν είναι χρυσόψαρα και σίγουρα είναι χιλιοσυζητημένο, απλά έγινα έξω φρενών με αυτά που άκουσα και είναι ένα κατάστημα όπου και μέσα στο φόρουμ θεωρείται από τα καλά..........
?
καταρχην το ονομα του μαγαζιου μπορεις να το πεις ελευθερα να ξερουμε και μεις τι παιζει....εγω εχω βαλει λαμπα με πατεντα σε 15λιτρο οποτε σιγουρα κατι γινεται...υποστρωμα σε τοσα λιτρα δεν χρειαζεται ετσι και αλλιως φυτα χαμηλων απαιτησεων θα βαλεις οποτε με καμια ταμπλετουλα και λιγο λιπασμα θα σε οκ βαλε μονο λεπτο χαλαζιακο<ουδετερο>χαλικακι να φυτευονται και ποιο ευκολα τα φυτα απ την αμμο..διαβασε πρωτα για το στρωσιμο ετοιμασε τον εξοπλισμο σου και στην πορεια θα τα πουμε και για φυτα και ψαρια... καλωσηρθες!
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01452 seconds with 11 queries