Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 13-01-19, 21:44
black8189 Ο χρήστης black8189 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-12-2014
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 61
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΔημήτρηςΤ Εμφάνιση μηνυμάτων
Ολοι οι δισκοι δεν τονίζουν με την ιδια τροφη τα χρώματα τους.αλλο κιτρινοι αλλο κόκκινοι, αλλο λευκοι κτλ.τι δισκους εχεις κ απο που τους πηρες???μηπως κ κ σ δωσω καμια σωστη γνώμη.
μαλλον ηταν αστοχη η ερωτηση μ...καποτε σε κιχλιδες εδινα την τετρα ρουμπιν κ ειχα παθει πλακα με τα χρωματα που εδειξαν (κιτρινο μπλε) και ελεγα αν υπαρχει κατι στοχευμενα για δισκους αλλα με μια μικρη ερευνα ειδα αυτο που λες οτι υπαρχουν αναλογα με το χρωμα που θες να τονισεις


Γιώργος Κ εχεις ενα ποιντ για τα γκρινταλ και τα μπλαντ γουορμς επειδη ειναι μικρα χανονται και καταλιγουν παντου...να ναι καλα τα κορυ
Δεν εχω την πολυτελεια του χρονου να φτιαξω κ να πειραματιστω με φτιαχτες τροφες οσο κ αν το θελω...τωρα βεβαια κανω μια σκεψη για τους κλασικους γαιοσκωληκες μιας που εχω κηπο που φυτευω ζαρζαβατικα κ δεν εχω ριξει ποτε φυτοφαρμακα ουτε καν ραντισα ποτε εκει.Τωρα οσο για το στησιμο καταλαβαινω αυτα που λες αλλα το συγκεκριμενο σκειπ μ εκατσε αρκετα καλα στο ματι οι κατω ριζες εχουν γινει φωλια για τον πλεκο κ τα κορυ... η τερμα αριστερα γωνια προσφερει τελεια καλυψη στα ψαρια πισω απο τον μεγαλο μικροσορουμ και εχει σχεδον σκοταδι εκει εχω παρατηρισει σε καποιες αψιμαχιες να καταφευγουν εκει η στις βελισνεριες κατα τα αλλα προς το παρον εχουν αρκετο ελευθερο χωρο...τις καθετες ριζες οταν αυξηθει το κοπαδι κ παιρνουν να μεγαλωνουν τα μικρα θα τις απομακρυνω
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01473 seconds with 11 queries