Θέμα: Dwarf Puffers!!!!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #112  
Παλιά 18-04-13, 12:21
Το avatar του χρήστη nazgul
nazgul Ο χρήστης nazgul δεν είναι συνδεδεμένος
Pufferator
 
Εγγραφή: 27-07-2011
Περιοχή: Άνω Πόλη, Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 6.123
Προεπιλογή

Δεν ριχνω βληματα προς εσενα ρε αγορι μου, ουτε στο ενυδρειο και ουτε και εσενα που δεν σε ξερω. Αν εχεις προσεξει σου εχω απαντησει σε οτι απορια εχεις σε πμ και ποστ με αρκετη προθυμια, για να μου λες οτι να'ναι.

Μαθε να δεχεσαι την κριτικη και μη βγαζεις γλωσσα σε οτι σου λεει καποιος, καλο θα σου κανει. Η κριτικη δεν ειναι προσβολη, εναυσμα για βελτιωση ειναι. Δεν κανουμε διαγωνισμο εδω για να υπαρχει ανταγωνισμος, προσπαθουμε ολοι μαζι με τη βοηθεια ολων να βελτιωσουμε τη ζωη των ψαριων μας.

Οτι βλεπω λεω. Το αρχικο στησιμο του ενυδρειου σου που δεν εχει (ή ειχε) κρυψωνες και το μικροσκοπικο φιλτρο που εχεις (ή ειχες) και ειναι ακαταλληλο να χωρεσει βιολογικο υλικο και να ανταποκριθει στη σωστη φιλτρανση. Αν εβαζες νεες φωτογραφιες, μπορει να ειχα αλλη γνωμη. Δεν ειμαι μαντης να βλεπω τι κανεις στο ενυδρειο σου.
-------------------------
Παράθεση:
bamboo shrimp δώθηκε σε ένα φίλο μαζί με άλλες 5 γαρίδες τσέρυ και τώρα έχω μόνο 1 αρσενική και 2 θυληκιές...
Και καλα εκανες. Αλλα το ξαναλεω, δυστυχως δεν εχω μαντικες ικανοτητες.
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nazgul : 18-04-13 στις 12:21 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01457 seconds with 11 queries