Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #42  
Παλιά 10-06-13, 16:58
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pantelos Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα και παλι απο μενα και ευχαριστω για τις απαντισεις σας παιδια!!! δεν ξερω τι θα ηταν προτιμοτερο να εβαζα οσα αφορουν ενιλικα η μικρης ιλικιας ψαρια....οσα αφορουν την ταλαιπωρια και προσωπικο μου χρονο που πρεπει να αφιερωθει δεν υπαρχει κανενα προβλημα εχω ολη την καλη διαθεση για οτι και να χρειαστει..... ακομα και για 2 αλλαγες την μερα που λεει ο λογος....τωρα απο κει και περα βλεπω οτι οι περισοτεροι ειστε εναντιον της ιδεας αυτης οποτε θα δω τι θα κανω τελικως.....βεβαια δεν μου φευγει σαν σκεψη απο το μιαλο να το δοκιμασω να πω την αληθεια.... ειμαι επιμονος ανθροπος και δεν θα τα παρατισω ετσι ευκολα.... πιστευω πως μπορω να τα βγαλω περα.....
Η επιμονή ΔΕΝ είναι πάντα αρετή.... άλλωστε ούτε ο πρώτος... ούτε ο τελευταίος είσαι που πιστεύει ότι... "θα τους βγάλω όλους μ.....ς... άστους να λένε"!!! Οι περισσότεροι με αυτόν τον "αέρα" ξεκινάνε... και καταλήγουν να αποδέχονται αυτά... που αμφισβητούσαν (εγώ είμαι από τους πρώτους... στη λίστα).
Θα το διάβασες ήδη σε μερικές απαντήσεις που έχουν γραφτεί παραπάνω... το διάβασες και στον επίλογο του κείμενου μου στο 1ο link που σου έβαλε ο Σπύρος (τον οποίο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ).
ΑΝ το πρώτο σου μέλημα είναι η σωστή διαβίωση (και όχι απλά η επιβίωση) των δίσκων σου.... ΜΗΝ μπεις καν στον κόπο, γιατί υπάρχει και η πιθανότητα όχι απλά να ταλαιπωρήσεις αλλά και να σκοτώσεις κάποιους από αυτούς... και είναι κρίμα... αυτό να το γνωρίζεις εκ΄των προταίρω.
Τουλάχιστον κάποιοι από εμάς που κάναμε το λάθος στο παρελθόν... έχουμε το "άλλοθι" της άγνοιας σαν δικαιολογία.... εσύ τι θα έχεις;
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01571 seconds with 11 queries