Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 02-06-03, 21:43
kostas Ο χρήστης kostas δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 30-05-2003
Περιοχή: Pefki
Μηνύματα: 21
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kostas
Προεπιλογή

Ευχαριστώ πολυ για την ανταπόκριση και την βοήθεια...είμαι πολύ νέος στο θέμα αλλά έχω τεράστια αγάπη για ψάρια και ειδικά για τους μονομάχους τους οποίους τους θέωρώ ιδανικούς για πρωτάρηδες και ανθρώπους σαν και εμένα με λίγο χρόνο για ενασχόληση και χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις σε υλικοτεχνικό εξοπλισμό ή γνώσεις... έχω betta τουλάχιστον 4 χρονια και είναι από τα πιο εντυπωσιακά ψάρια...για extreme συνθήκες επιβίωσης λοιπόν μπορώ να πω οτι έχω κάποια μικρή εμπειρία....

Στο θέμα λοιπόν σήμερα κατάφερα και βρήκα ένα δεύτερο μονομάχο αρκετά ικανοποιητικό σε χρώμα μονόχρωμο μπλε με λιγό κοκκινο στα πτερυγια.Επειδή είναι η πρώτη φορα που βάζω μονομάχους στο ιδιο δοχείο (με διαχωριστικό εννοείται) τους βλέπω όμως πολύ ερειστικούς και θα ήθελα μια γνώμη για αυτο...

Δεύτερον βρήκα θυλυκία σχεδόν βρέφος μπλέ γκρι και θα περιμένω όπως συμβούλεψε ο φίλος να χρωματίσει λιγάκι παραπάνω και να μεγαλώσει και να δοκιμάσω να την ταιριάξω με τον μπλέ μου.. Σε περίπτωση που όχι είμαι διατεθειμένοσ να την παραχώρισω σε όποιον ενδιαφέρεται προσ χρήση :oops: με την προθπόθεση οτι δεν θα την σκοτώσει .....και εφόσον δεν τον πειράζει το ένα της μάτι.... :shock:

Θα ήθελα πάντως μια θυληκια κοκκινη γιατι ο κοκκινος μου είναι πολυ εντυπωσιακος και ερωτιάρησ..αλήθεια υπαρχει περίπτωση η συμβιωση με τον άλλο να τον κάνει να χάσει την διάθεση του?

Ευχαριστώ τα λεμε....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01406 seconds with 11 queries