Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #57  
Παλιά 06-03-10, 17:33
Το avatar του χρήστη billys
billys Ο χρήστης billys δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 06-03-2010
Περιοχή: Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Μηνύματα: 22
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην billys Send a message via Skype™ to billys
Προεπιλογή

Καλησπερα παιδες.Ειμαι καινουριοςς στο φορουμ και θα ηθελα τις συμβουλες σας. εχω ενα reef safe σχεδον 1τ με sumb περιπου 400lt kai ετοιμαζω ενα 5.5τ περιπου με 2τ sumb. οι διαστασεις ειναι 3.2x1.2x1.5. δεν μπορω να βρω τι φωτιστικο πρεπει να βαλω. λογο βαθους 1,5 δεν ξερω αν πρεπει να παω σε 400w η 250w. δηλαδη σκεφτομαι για 2 η 3 400w 14000k giesemann kai 2 mlpe. η θα ηταν καλυτερα 6x250 λευκο και 4x250 παλι μπλε αναμεσα. δεν ειμαι πολυ καλος γνωστης και θα ηθελα ειλικρινα βοηθεια. με led που προτεινουν μερικοι, θα μπορουσα να φτασω σε τετοιο βαθος?το μικρο το εχω σχεδον 1,5 χρονο και παει πολυ καλα. επειδη το εχω εντυχισμενο και δεν φαινεται εχω 2 glo 2x54 το ενα με 2 μπλε και το αλλο με η λευκη και μια μλπε. και τριτο μαζι ενα 150 m.h. ας μου υποδειξει καποιος πως να ανεβασω μερικες φωτος να το δειτε γιατι δεν το εχω μαθει ακομα το site. ευχαριστω προκαταβολικα. απο τισ συζητησεις που διαβασα υπαρχετε πολλοι εμπειροι εκει εξω και σας χρειαζομαι μην κανω καμια χοντρη πατατα!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01451 seconds with 11 queries